Skocz do zawartości

[Powerbank] Powerbank na wyjazdy rowerowe


TomoFL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Witam, co myślicie o tym power banku https://sklepxiaomi.pl/produkt/powerbanki-baterie/mi-power-bank-5000-mah/#! ? 

Planuję zrobić tak, że w uchwyt FINN włożę ten power bank, rozmiarami bardzo przypomina mój telefon, tylko trochę niższy jest a na niego położę telefon. Zastanawiam się jak ze stabilnością, chociaż to będzie po prostu grubszy telefon. Raczej do spokojnej jazdy po mieście i lesie. 

 

Pojemność chyba wystarczy, rzadko kiedy będę tak długo w trasie, że mi telefon padnie, jednak wolę się zabezpieczyć. 

 

Kupiłbym tego polecanego przez Was PQI 7800mAh, jednak to dyskwalifikuje mój pomysł.

 

Lecę dalej szukać jakiegoś płaskiego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma tego powerbanka i sobie chwali. Na jednym ładowaniu trzyma spokojnie trzy wpady i jeszcze trochę. Podłączany był w momencie gdy telefon zawołał "jeść". Czyli jednorazowo przy pełnej baterii w telefonie powinien wytrzymać całą dobę. Osbiście zaopatrzyłem się w ogniwa fotowoltaniczne. Przypinam na wierzch plecaka i wiem że mi prądu nie zabraknie. W pełnym słońcu telefon naładuje mi w 2 godziny, czyli w pochmurny dzień jest to wystarczające rozwiązanie by podtrzymać telefon przy życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osbiście zaopatrzyłem się w ogniwa fotowoltaniczne. Przypinam na wierzch plecaka i wiem że mi prądu nie zabraknie. W pełnym słońcu telefon naładuje mi w 2 godziny, czyli w pochmurny dzień jest to wystarczające rozwiązanie by podtrzymać telefon przy życiu.

Możesz napisać coś więcej co to za ogniwa? Producent podaje jakim prądem to ładuje? To jakiś gotowy zestaw? Czy coś mysiałeś przerobić? Masz jakieś fotki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...