Skocz do zawartości

[opona szosowa 700x25] piorytet bezawaryjność dla ciężkiego zawodnika 110kg


rafald

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o pompki, to proponuję zaopatrzyć się w wydajną pompkę stacjonarną/domową. Polecam samochodową, zapewne będzie znacznie tańsza przy równorzędnej jakości. Sam posiadam od lat pompkę nożną firmy Start i sobie chwalę.

http://www.start.waw.pl/index.php?id=158

 

Trzeba jedynie dokupić przejściówkę między zaworem samochodowym i Prestą, kilka złotych w sklepie rowerowym. Komfortowe, wydajne pompowanie. Może jedynie manometr nie do końca zasługuje na zaufanie... ;)

 

Natomiast na rowerze, którym poruszam się głównie po mieście, wożę jakąś niedrogą, małą pompkę, która w razie awarii ma zapewnić tyle powietrza, aby delikatnie dotoczyć się do domu...

 

Jeśli zaś chodzi o problem z przebiciami, to powtórzę tylko wcześniejsze opinie: dobre opaski/taśmy (jest sporo produktów/rozwiązań) izolujące dętki od obręczy oraz twarde koła przed każdym wyjazdem (ja dopompowuję koła 1-2 razy w tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta pompka jest stacjonarna

 

dziś przejechałem się drugi raz z tą dodatkową opaską przy okazji testując bieliznę termiczną bo strasznie wiało i jak na tą chwilę bez kapcia ale myślę że to jeszcze za wcześnie żeby wyrokować że opaska pomogła

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...