Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Po przyjeździe na miejsce to tylko rozpypłać graty jak najszybciej a w pierwszej kolejności poskładać bajki a reszta to po powrocie z rekonesansu 

 

Mam taki sam plan Venom :-) Szykuje nam się piękna i gorąca pogoda :)

 

A co do filmów, to jak najbardziej kręcić - to super pamiątka, przykładem są np. świetne produkcje Patryka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscowka jest dosc wysoko wiec gites majones. W dolinie bedzie garowa a my... ze w kosc po gorach sie dostanie to wiadomo, za to na fajrant pssssst!!! Zimne soczki w chlodzie w dobrym towarzystwie :) Aha, info dla wszystkich ktorzy wpadaja w czwartek. Szefo z Orla mowi ze pokoje jeszcze nie sa przyporzadkowane. Dzwoncie i ugadujcie nocke z czwartku na piatek. Wolne sa dwa pokoje. 106 - 4 osobowy, w nim sie zamelinowalem, oraz 11 osobowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie pozostaje jeszcze garować w domu przez następny miesiąc, ale w przyszłym roku nie ma zmiłuj i wracam na szlak ;)

Pozostaje mi życzyć Wam wspaniałych tras i bezpiecznego powrotu do domu. Pogoda ma być jeszcze lepsza więc wieczorne piwko w takim gronie to sama przyjemność!

Szerokiej drogi, gumowych drzew [emoji2] f79d6d8596ae807efbfc0f6aa08bce0e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kenzie już chyba niebawem uda Ci się wrócić na rower, powodzenia i trzymam kciuki! Oby teraz zdrowie się Ciebie trzymało, bo to najważniejsze :-)

 

Też jutro przyjeżdżam, będę pewnie około południa. Też z chęcią dołączę do jakiejś wycieczki. Zapowiadają się upały, schronisko w samych górach, będzie super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jedziecie w góry szaleć, Ja mam namiastke w domu ;)

Tyle mojego, że w tym sezonie załapałem się na kilka wyścigów to apetyt chociaż trochę zaspokojony. Myśle, że do pażdziernika powinienem już powoli coś kręcić, bo póki co to z kostka jest w środku dosłownie krucho :)

 

 

Omg, Kenzie - to cały czas ten sam kulas, czy zdążyłeś już załatwić drugi? ;)

 

Ta sama noga. Prywatnie operacja była poza moim zasięgiem finansowym to musiałem liczyć na dobroduszność NFZ. Nie narzekam, rok czasu czekania to jeszcze nie tak źle, a same warunki, pobyt, operacja i opieka w szpitalu to istne cudo. Pełen szacun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Venom była informacja, że trzeba ten jeden dzień organizować samemu rezerwację. Kilka osób tak zrobiło i z tego co wiem mają zaklepane miejsca co przed paroma minutami potwierdziłem w schronisku.

 

My jako forum mamy z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę.

 

Jeżeli to Ty dzwoniłeś dzisiaj to niestety ale możesz mieć problem z miejscem w Orle z czwartku na piątek. Jest opcja, że Cię ktoś "przytuli" ale niestety nie ma wolnego wyrka na tą jedną  noc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witajcie.

 

I tym razem ja będę na Zlocie całkiem oficjalnie  :)

Już w najbliższy piątek  :D

 

I raczej tak na leniwca będę się samochodował do samego Orła.

Więc jakby ktoś coś z dworca lub okolic to pisać śmiało...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...