Skocz do zawartości

[Zlot VII] Powrót do przeszłości - Rzeczka i schronisko Orzeł


MarcinGoluch

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem prze chwilą z Michałem Dominiakiem bossem schroniska Orzeł.

Dwójek mamy o dyspozycji całe 3szt (może 4szt). Kto pierwszy ten lepszy - zapisy u mnie!

 

Śniadanie - 12zł standard lub 15zł z kawą. Ja proponuję dla wszystkich standard i przy dotarciu na miejsce uiszczamy opłatę za śniadanie sobota/niedziela.

 

Ognisko - kilka opcji.

- Sami zbieramy opał - free

- Dostajemy pryzmę drewna, kije na kiełbasy - 60-80zł/zestaw - JA JESTEM ZA TĄ OPCJĄ. Zrobimy jak coś zrzutę i ktoś podjedzie do sklepu po kiełbase i coś żebyśmy się nie pozapychali :). Zresztą tak jak na pierwszym zlocie.

- Dostajemy wszystko łącznie  z bułką, kiełbasą - 10zł

 

OSOBY KTÓRE PRZYJEŻDŻAJĄ WCZEŚNIEJ PROSZĘ O INFORMACJĘ, KTO, CO I KIEDY !

Nie ma problemu na tą chwilę jeżeli ktoś będzie chciał przyjechać czwartek, środa. Chodzi tylko o wstęne rozlokowanie takich osób żeby później nie było biegania i zmiany pokojów w piątek.

 

Loteria - i tu jest temat. Jest nas trochę mało ale coś się zorganizuje. Jakie bierzemy pod uwagę nagrody? Koszulka, łatki, plecak, pompka jakieś pomysły?

 

Z koszulkami może być trochę lipa ale postaram się z logo "niemieckiego orła" :) zorganizować zlotowe naklejki.

 

Parking po schroniskiem - parę metrów nad schroniskiem jest "boisko" na którym nie ma problemów z parkowaniem także nie trzeba z Rzeczki taszczyć sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do loterii to może do amorów RS zapasowe komplety uszczelek? :(:D :D :D

Koszulka chyba pomysł kiepski bo rozmiar się musi zgadzać. ;p Już lepiej chyba coś w stylu pompka, sakwa, jakiś bidon, licznik, oświetlenie?

 

No ja przyjadę w pt, będę dzisiaj u ciebie to pogadamy.

Jakoś o 15-16 wyjadę z Lubina i na miejscu o 17-18 tak na spokojnie bym był. Pewnie takich osób będzie więcej, to się możemy gdzieś jeszcze w pt przejechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś mnie szukał i pytał to informuję wszem i wobec iż żyję i mam się dobrze po wypadku któremu uległem i walce w miejscu pracy o dni wolne w terminie wyjazdu abym mógł być obecny wśród świty zakonnej Ojca wielokrotnie przełożonego Przeora o dalszych poczynaniach będę informował na bieżąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam do grona zlotowiczów!
Niestety nie wiem czy będę w stanie po zakupy na dół jeździć bo kondycja już nie taka jak kiedyś :P Także raczej będziecie musieli na mnie czekać...

Najchętniej przyjechałabym już w środę wieczorem, żeby w czwartek pośmigać. Planuje ktoś może pojawić się też w środę lub czwartek rano?

 

I jeszcze pytania dotyczące dojazdu - czy dobrze myślę, że najbliższa stacja PKP to Ludwikowice Kłodzkie i że stamtąd w jakieś 30-40min dojadę pod Schronisko? Czy po zlocie będzie ktoś może wracał przez Wrocław albo jakieś większe miasto z kim mogłabym się zabrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to ja też czekam na info jak reszta przyjeżdża, bo mogę też przyjechać już w czwartek na wieczór albo w piątek przed południem tak jak Ty Marcin. 

 

Będzie super, pogoda tylko niech dopisze, a tereny do jazdy są wyśmienite ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większą ekipą w PKP też może być wesoło :). Ludziska z pierwszego Zlotu wiedzą o tym najlepiej jak wywiesiłem kartkę, że drzwi uszkodzone :). Rowery nawet w kiblu stały.

 

A miejsc mamy pod dostatkiem więc walcie drzwiami i oknami.

 

Co o goziny startu w sobotę to powiem Wam koło północy w piątek :). Wszystko zależy jak się ognisko rozwinie.

Na tą chwilę stawiam na śniaaniem ok 9 i start gozina 10 - 10:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkowych atrakcji, to 4. i 5. lipca będą testy Treka w Bielawie, więc w niedzielę po zlocie ktoś może sobie taki rower wypożyczyć ;) https://www.facebook.com/events/1462357184079625/

 

A i w tę samą niedzielę będzie maraton MTB w Bielawie - jakby komuś było mało jazdy, to może skoczyć sobie na zawody przy okazji ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...