Skocz do zawartości

[rower]Giant Talon 1 650b model 2015


Barti80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem nowym w waszym gronie i prosił bym o małą pomoc.Często przegląda forum i szukam dla siebie roweru.Moją uwagę przykuł Giant Talon 1 model z 2015.

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.1.ltd/18870/76353/#specifications

Z tego co rozmawiałem z kolesiem z salonu to ma kosztować w granicach 3300 to taniej niż model z tego roku.Co sądzicie o tym rowerze.Czy wart jest tej ceny.A może coś innego polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem że na chwilę obecną dość ciężko dostać widelec pod koło 27,5.Na razie planuje kupno w miarę dobrego rowerku tak na początek.A jak reszta sprzętu??A może jakiś inny rower polecacie w granicach 3,5tyś. ale rama musi być w granicach 16" bo mam 170cm i przymierzałem z tego roku talona 1 M (też fajna cena 3300 zamiast 4tyś) i niestety delikatnie za duża rama ta M-ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wiem że na chwilę obecną dość ciężko dostać widelec pod koło 27,5.Na razie planuje kupno w miarę dobrego rowerku tak na początek.A jak reszta sprzętu??A może jakiś inny rower polecacie w granicach 3,5tyś. ale rama musi być w granicach 16" bo mam 170cm i przymierzałem z tego roku talona 1 M (też fajna cena 3300 zamiast 4tyś) i niestety delikatnie za duża rama ta M-ka

Może ten Radon ale zakup tylko za Odrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tą Rebę robią tylko dla Gianta, nie jest dostępna na wolnym rynku.

"Activia" coś pisał o lepszych Suntourach z klasyczną sterówką ... miały być takie modele 2015 .

A nawet są :

http://activia.sgl.pl/cena/amortyzatory-suntour/epixon-tr-2015/275-cali_amortyzator-epixon-tr-rl-r-275-os-15mm-czarny-2015/727

Więc jakaś możliwość modernizacji istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...