Skocz do zawartości

[spodenki] Dylemat i kompleks


Rekomendowane odpowiedzi

Otoz kupilem na allegro te spodenki: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111859722 Co mnie martwi? Dzis do mnie dotarly i jakies dziwne mi sie wydają. Z tylu prawie cale uda mi widac, taki kroj tych nogawek jest. Zastanawiam sie, czy to czasem nie są damskie spodenki? Foto nizej: [tylko prosze sie nie smiac z mojej opalenizny i grubych nog oraz pupy :) ]

 

obraz3363fu.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są damskie trudno stwierdzić po patrzeniu na Twoje zdjęcia :lol: :)

Najlepiej garderobe przymierzac przed kupnem a to już chyba wiesz

Wsiądz na rower ... materiał nie powinien się marszczyć i fałdowac ... może po prostu kupiłes zły rozmiar :)

 

EDIT:

dobrze że nie kupiłeś przez przypadek cos z tego KLIKEN.MACHENto też tej userki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu kupiles najkrotsza wersje spodenek rowerowych (mniej wiecej odpowiednik cywilnych bokserek)... Przynajmniej tak wyglada to foto na allegro...

Spodenki jakie chciales miec, czyli takie do kolan to odpowiednik cywilnych bermudek...

Wiec nie naciagaj ich tak mocno w dol po zewnetrznej stronie ud...

Poza tym firma TCM to raczej taka hipermarketowa wiec nie dziwilbym sie jakby byly zle skrojone i stad ich takie dziwne ulozenie na udach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar jest dobry, bo to "L" czyli to co nosze. W takich spodenkach tez sie jezdzi? Bo sie troche wstydze wyjehac w tym...

jasne że się jeździ ... ważne jest to abys Ty się w tym czuł dobrze ... opiniami innych się nie martw :)

olej je sikiem prostym

 

 

Poza tym firma TCM to raczej taka hipermarketowa wiec nie dziwilbym sie jakby byly zle skrojone i stad ich takie dziwne ulozenie na udach...

nie zgodzę się z tym mam kilka koszulek TCM jak na razie żadna nie wykazała chęci rozpadnięcia się lub byłaby źle uszyta ewentualnie skrojona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście troche dziwnie wyglądają .Hmmm czy wstyd jeśli Tobie to osobiście nie przeszkadza , to jeździj w tym .Nie w takich gaciach ludzi jeżdzą.Ja osobiście w tym bym nie pojechał ,ale wszystko zależy od Ciebie.I tak jak kolega mówił następne gacie kup sobie z Lacry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejumuj sie młody

ostatnio widziałem gościa jak w normalnych białych gatkach śmigał

 

kiedyś gdy próbowałem byc madrzejszy niż radzaki z forum :):)

wybrałem sie na długi dystans w szortach z siateczką /że niby wentylacja bedzie /

kiedy po 40 km każde oczko tej siateczki czułem na klejnotach

wjechałem do lasu i założyłem normalne gatki

uff jak ulga :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadalem z ta gosciowka, co mi ten kit wcisnela i powiedziala, ze caly opis byl na stronie, a jak mialem miec pytania to moglem pytac...

Ludzie bez przesady, gosciowa sprzedaje cos al'a spodenki kolarskie i jeszcze ie napisze, ze krj pod dupencją jest jakis inny Wrrrr jestem prze wkurzony!!! Odsylam jej te "spodenki kolarskie" w poniedziałek, ona mi zwroci kase, ale ja place za przesylke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No 55 to bym na razie nie dal, bo kupilem sobie WRESZCIE !!! :) pedały shimano spd lx pd-m520, a teraz zbieram na buciki, finish line i nafte :)aa i jeszcze lancuch :)

 

Endo? Nie znam tej firmy... Moze za malo zyje w tym swiatku rowerowym :P Jaki kolor sobie kupiles?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...