Skocz do zawartości

[za 2599zł] Trek 4700 2013 - czy będzie dobry dla początkującego górla?


Rekomendowane odpowiedzi

jako pierwsz pomalowała rower w kolorze Celeste ;)

 

bianchi to firma z ponad 125 letnią tradycją, najstarsza która do dziś produkuje rowery przez ten czas chyba bardzo bardzo wiele wnieśli w rozwój tego sportu szczególnie w kolarstwie szosowym i to że wycofali rowery MTB 26 ze swojej oferty chyba wiele świadczy o przyszłości tego rozmiaru

 

zresztą nie oni jedynie wycofali bo większość czołowych producentów nie robi MTB w tym rozmiarze ale zatwardziali forumowicze będą się przy nim upierać bo przecież jak w końcu przejżą na oczy to trzeba będzie komuś te 26 sprzedać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do archiwalnych rowerów może i nie ma bo Bianchi skupia się na tym co ma aktualnie do zaprezentowania a nie na tym co było i nie wróci

 

ale dla chcącego nic trudnego znalezione na ich stronie trzeba tylko trochę znać język

 

pierwszy z lewej jakbyś znów czegoś nie zauważył i odbierał firmie ponad 125 letnie uznanie ..............

 

bg1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bianchi trcohę się zakochałem odkąd nabyłem ich rower dokładnie ten i w tym sklepie http://archiwum.allegro.pl/oferta/rower-mtb-29-bianchi-jab-29-2-slx-hydr-hamulce-i3593262572.html

 

rulez naszczęcie polski sprzedawca wrzucił geometrię ;) bo stracił bym do niego szacunek

 

szkoda że nie jest cały w kolorze celeste, choruje na kolarkę bianchii ale trochę sobie cenią zresztą nie wiem jak mi się udało wyrwać tego górala tanio bo patrzyłem to chodziły po około 4,5 klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

ShockBlaze to włoski producent rowerów, posiadają nawet swój własny team :). Na rynek polski dystrybutorem jest POLBIKE. Ogólnie ceny nie są zbyt wygórowane a i montowany osprzęt nie jest zły.

Porównując tego Authora do Shockblaze to nieporównywalnie lepszy jest Shockblaze ze względu na sporo lepszy napęd - przerzutki 2/3 klasy wyżej, korba/manetki tak samo klasa wyżej. Ponadto w Shockblaze masz napęd 10rz a nie tak jak w Authorze 9tkę. Amortyzator także na plus dla Shockblaze. Waga także mniejsza. Sądząc po zdjęciu geometria jest naprawdę ok.

 

Podsumowując te dwa modele jak najbardziej ShockBlaze wygrywa. Sądzę, że szukasz roweru do 4500zł bo nie podałeś przedziału cenowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wrażenia ;)

 

Co do zakupu to czy mozesz cos wiecej zdradzic? Jaka dostales cene i gdzie? Sklep stacjonarny czy internetowy?

 

Pozdro.

 

Witam,

cena za rower to 3399 zł w rozmiarze ramy 17 cali, kupiony na allegro ale od dystrybutora Rometa, Arkus & Romet Group Sp. z o.o. w Podgrodziu.

http://allegro.pl/rower-gorski-romet-rambler-650b-4-0-2014-wyprz-i4964086215.html

Niestety nie było możliwości negocjacji ceny, podobno ta cena była ostateczna i niepodlegała już negocjacji.

Rower przyjechał bardzo szybko, bo już następnego dnia po wpłaceniu pieniędzy, złożony trzeba było tylko ustawić kierownicę i dokręcić pedały. Całość zapakowana w duży karton. Posiada drobne rysy oraz otarcia ale naprawdę niewielkie i na pierwszy rzut oka niezauważalne. Jeżeli chodzi o wrażenia z jazdy to nie mogę nic powiedzieć ponieważ jeszcze go nie testowałem, nie pozwalała na to pogoda, przede wszystkim silny wiart, opady deszczu i śniegu na zmianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

za mną pierwsza jazda na nowej maszynie i muszę przyznać że jest naprawdę super! Amortyzator chodzi płynnie, hamulce bez zarzutu, jak również koła tylko problem z bólem du.. tzn. tyłka bo źle ustawiłem sobie siodełko, poza tym wszystko jak najlepiej. Rower bardzo lekki i nie było problemu po powrocie z wnoszeniem go na 4 piętro. Trasa ok. 70 km w przeważającej części płaska i szybka. Było trochę zimno ale tylko przez pierwsze parę kilometrów później coraz lepiej i przyjemniej się jechało.

W najbliższym czasie planuje dodać pedały SPD bo jeszcze nie posiadam i zakupić jakieś fajnie buty MTB. Czy możecie coś mi polecić. Zastanawiałem się nad zakupem butów Shimano M088.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...