Skocz do zawartości

[1000-1300] budżetowy cross - dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

Przedni i tylny wideł z karbonu. Ogólnie rower ma przejechane ok 3000 km jednak niedawno była wymieniana kaseta i łańcuch. Bardzo mi się on podoba tylko ta przerzutka mnie martwi. Chociaż ona działa i najwyżej na wiosnę można do niego trochę dołożyć i wymienić któraś cześć. I tak byłaby to opłacalna inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam wielkiego ćwieka. Z jednej strony trochę boję się kupcić rower używany biorąc pod uwagę fakt bycia laikiem w tej kwestii. Z drugiej strony takie rowery jak trek czy merida mnie do siebie przyciągają i chyba czegoś takiego szukam. Mogę zawsze kupić np tego eurobike z lepszym amorem olejowym który już powinien jako tak działać.

 

Także ew wybór miedzy tymi hybrydami jest ciężki. Z jednej strony rower który zbierał dobre opinie jednak trzeba w niego trochę zainwestować. Z drugiej merida która sama była sporadycznie używana i daje większą pewność. W treku nawet gdybym miał kupić nowe manetki i tylną przerzutkę z budżetem starczy jeszcze na nowe opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...