Skocz do zawartości

[Siedlce] tereny podlaskie


sven

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, szukam ludzi, którym Siedlce, Kisielany czy inne wioski w tych okolicach nie są obce - mam nowy rowerek(3 dni) i nie bardzo znam wariatów co by se chcieli ostrzej pojeździć. Jest tu ktoo taki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A ja musze sie w SPDach nauczyć jeździć bo właśnie nabyłem i troche na razie ciężkawo. Dziś pierwszy raz założyłem. Myśle że sie będzie dało zgadać choć najbliższy tydzień raczej trudno bo nie dość że do roboty trzeba iść to jeszcze magisterke kończe i troche mało czasu. Ale jak już napisze ten szajs to będzie pewnie więcej czasu. Jakby co to będę tu zaglądał. Może jak dobrze pójdzie to niedziela wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz kalor, ja też zapie...lam jak mały kazio, więc raczej weekendy wchodzą w gre, chociaż czasem po pracy tez muszę się wyżyć...

co do spd tomam ten sam problem :P

kupilem 2 miechy temu ale prawie na nich nie jeżdzilem, właściwie to chyba wiecej czasu spędziłem spadając z roweru przez nie niż na nim jeżdząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Siedleccy szosowcy zbierają się w soboty pod Atlasem o 16:00, a w niedziele(jazda rekreacyjna) o 9:30. święta traktowane są jak niedziele. Niektórzy, w tym ja jeździmy prawie co dziennie ale umawiamy się telefonicznie, jest nas sporo, serdecznie zapraszam do jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...