Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 17


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

 

Znam to tedeka :D Sam zamówiłem prawie cały rower (oczywiscie w pojedynczych częsciach). Co jest zamówione z twojej strony?

 

 

Amor, stery, licznik, baterie, rekawice, obejma, mostek i kilka innych już nie rowerowych rzeczy. Najgorsze jest czekanie cały dzień bo kurierom sie placi tak kiepsko ze szkoda im dzwonic do klientow a jazda na drugi koniec miasta do sortowni to zadna przyjemnosc (tzn rowerem to jeszcze ale juz wracanie z paczkami moze stanowic problem ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj praktycznie chory i z bolącym kolanem nie mogłem usiedzieć z tyłkiem

  • Dystans 26.56 km
  • Czas trwania 1g:19m:00s
  • Średnia prękość 20.2 km/h
  • Kalorie 1010 kcal

    A dziś dostałem w końcu części do mojego Noisa500 od firmy Mactronic i sobie przełożyłem. Super sprawa  ze tak wspierają klienta. Sprawa załatwiona przez Fb i kompletnie za free :D:D:D

     

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed maratonami: 

  • DYSTANS70.44 km
  • CZAS TRWANIA2g:55m:32s
  • ŚREDNIA PRĘKOŚĆ27.62 km/h
  • MAX PRĘDKOŚĆ68.5 km/h
  • KALORIE1166 kcal
  • NAWODNIENIE0.89L
  • MIN WYSOKOŚĆ290 m
  • MAX WYSOKOŚĆ469 m
  • ŁĄCZNIE W GÓRĘ893 m
  • ŁĄCZNIE W DÓŁ886 m

(Teraz rower w rozsypce :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szosowo 67 km, z czego ok 15 km z czwartkową grupą z warszawskiego rosso. Zebrało się sporo ludzi dzisiaj, ale niestety zaczął padać deszcz i grupa zawróciła, a ja odbiłem w kierunku domu. Dojechałem do domu już w totalnym deszczu.

Wczoraj jeszcze wybrałem się na wieczorny rowerowy spacer do Lasu Kabackiego na złomku MTB.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...