Skocz do zawartości

[błotniki] Pilnie poszukiwany błotnik na tył


zgucior

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilismy przyczepkę croozer dla naszego Malucha NIestety wszystko ładnie pięknie ale zamonotowana siatka chroniąca dziecko przepuszcza piach i drobne kamyki sypiące się z tylego koła. Z kolei gdy zakryjemy go folią jest mu za gorąco.

Stąd moje pytanie i prośba o błotnik pasujący do 29era pod oponę 2,0 zakrywający jak największą częśc opony.

Np coś takiego jak w poniższym linku.

 

http://allegro.pl/sks-bluemels-blotniki-28-cali-czarny-mat-45mm-rt-i4346216242.html

 

 

Na rynku jest spory wybór ale do trekingów które mają węższe opony to raz a dwa , rama sworks nie ma żadnych otworków do montażu błotników :)

 

W zamyśle mam wymianę opon na jak najwęższe może wtedy uda się wcisnąć jakieś trekingowe chlapacze :)

Macie jakies pomysły jak by tu ochronić bobasa przed brudem spod kół?

Edytowane przez zgucior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realistycznie wybory sa dwa. SKS Bluemels 28-29x65mm i Planet Bike Cascadia 29er. Bluemelsy w zimie byly do dostania w Polsce na zamowienie, nie wiem czy jeszcze sa. Jak nie, to najblizej w niemieckich bike-components albo bike-discount. Bluemelsy opone Saguaro 2.1 zakrywaly w sam raz, spod Smart Sama 2.25 potrafilo chlapnac bokiem (przypominam, mowimy o modelu 65mm, te wezsze moga nie przykryc nawet 2.0). Cascadie po zdjeciach wygladaja na lepiej przemyslane i dluzsze, ale transport ze Stanow kosztuje wiecej niz sam towar.

Ja u siebie mialem oczka pod bagaznik przy hakach, ale do widelek montowalem przez wywiercenie otworow w blotniku i opaski zip-tie. No i musialem wyciac miejsce dla przedniej przerzutki.

Chociaz nie wiem czy nawet pelne blotniki tu pomoga, jesli chcesz chronic cos znajdujacego sie za rowerem, potrzebowalbys chlapacza praktycznie ciagnacego sie po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nowy wyżej opisany  zestaw SKS 65mm. Przód + tył + chlapacze(3) + blaszki mocujące. NOWE .W opakowaniu. Mogę sprzedać za 140zł. Jesteś zainteresowany kupnem - napisz.

Edytowane przez bazzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...