Skocz do zawartości

[Amortyzator] Reba Race U-Turn Zakup


spike123

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda go oddawać,gość mówi że pokryje koszta naprawy.Poza tym olejem wszystko cacy,golenie jak nowe,reszta chyba też,za bardzo się nie znam:)


A jest taka opcja że w serwisie nalali za dużo oleju i nadmiar się wylał,gość taką hipotezę wyciągną.Jeśli nie,mogę z takim uszkodzeniem do jeździć do zimy a później zrobić serwis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia tego, że takowego oringu na rynku nie dostanie, ktyos od nas z fotum posiadał takowe :) nie pamietam juz kto.

Zabawy z tym troche jest sam wymeiniałem. W serwisie pewnie 50-100 cie skasuja za to, jak sam przyniesiesz amor + oring.


najlepiej zdjac to niebieskie od blokady skosu zostawic goly tłumik nie odrkrecany, dobrze wytarty i wtedy lukac z kad cieknie. moze to z pod pokretła gate tam jest maly zwyczajny oring. Blahostka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę jutro dzwonić do serwisu co i jak,jak się nie będzie dało zrobić to go zwrócę:)


Amor od godz leży na boku i nic nie cieknie.Z racji wolnego czasu znalazłem http://www.forumrowerowe.org/topic/152791-serwis-rock-shox-reba-dualair-kompleksowy-serwis-od-a-do-z/    i nie powiem w co ja się wpakowałem:) Masakra,jak ja byłem w stanie zepsuć swojego pierwszego XCMa hahah znaczy nie udało mi się go z kręcić:) Dobre Panowie,zakładać go czy dalej czekać na wycieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę pojeździłem nic nie ciekło:) Jak będzie to się odda w dobre ręce... na razie dzięki wielkie


Leje się,ale wtedy gdy mam go rozkręconego na 120mm i zaczynam skręcać na 85mm spod tej nakrętki chyba 24mm cieknie i wtedy gdy mam go do góry nogami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaś  trochę przynudzę:) Nie oddałem Reby do serwisu na razie się nic nie leje,ale mam problem z hamulcem pod ten amor.Mam tarczę 203mm do tego hample Avidy X0 i nie idzie dostać adaptera.Miałem na razie 2 i żaden nie pasuje

http://images.okazje.info.pl/p/sport-i-hobby/6231/shimano-adapter-hamulca-tarczowego-przedni-do-tarczy-203-mm-8-cali-iso-pm.jpg  Te to wogóle jakaś lipa nie ma nawet gwintów i nie pasuje następny taki wziąłem http://www.soteshop.cyclosport.pl/media/products/6ff93f1dd85fe050760c86dfc0153198/images/thumbnail/big_360631_f_110531-Kopie.jpg?lm=1373639901  tego jak przykręciłem to połową klocków szło po tarczy bez podkładek.

Macie jakieś opcje :icon_cool:


Wiem,wiem że nudze ale pomóżcie bo w serwisie to jakieś tępe szczały.Aha z komory negatywnej jak dobrze rozumie to jest ta dolna,ucieka powietrze:) Nawaliłem 75psi pobujałem trochę amorem i zeszło do 50 i na 50 stanęło.

W serwisie powiedzieli mi że za robote z amorkiem wyjdzie jakieś 100zl + części ale jak widzę jak się błąkają po sklepie to boje się oddać :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...