Skocz do zawartości

[muzyka] muza do jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

"wstydzisz się swojego ulubionego zespołu/wykonawcy?? O.o

w pewnym sensie tak :blink: ktoś tu słucha republiki ? albo kaczmarskiego (nakręca na rower praktycznie :D) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Green, no wiesz co, Republiki się wstydzić ?!

Ja już myślałam, że Mandaryną się nakręcasz, a tu taka miła niespodzianka :blink:

MatMax nie denerwuj mnie :wub:

A żeby nie robić OT, na rower polecam również, oprócz rocka i metalu, francuski rap typu Diam's, BOSS - całkiem fajnie się przy tym jeździ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało ludzi tego słucha :P w gimnazjum właściwie to byłem odszczepieńcem , bo reszta słuchał ful wypas HiP-HoP a ich poziom inteligencji odnosił się do słowa PokLiKaSh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wstydzisz się swojego ulubionego zespołu/wykonawcy?? O.o

w pewnym sensie tak ktoś tu słucha republiki ? albo kaczmarskiego (nakręca na rower praktycznie ) ?

sory za offtop,ale jaki z ciebie fan,skoro wstydzisz się tego,czego słuchasz;/.Nikt z moich znajomych nie słucha tego,co ja,ale wszyscy wiedzą,że jestem fanką Queen,i się tego nie wstydzę,a wprost przeciwnie,jestem z tego poniekąd dumna,i mam daleko gdzieś komentarze,które czasami słyszę nt.Q,że to stare,niemodne itp.,już nie wspominając o odzywce "Fredek był pedałem" ;/. [/offtop]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)co za ze mnie fan ? być może żaden , może nie jestem "FANEM" bo cóż to oznacza , a gdybyśw mojej szkole próbowała powiedzić jakiej muzyki w szkole suchasz np takiej jak Q , żałowała byś , a to wszystko dla tego że z gimn azjum rejonowego mogłem sie przenieść do dobrej szkoły ale do klasy III g :wub:

 

jak kiedyś im powiedziałem czego słucham to stwierdzili że jestem wariatem (czyt. nie słłucham hh)

 

wracając do tematu :)))

 

przypomniał mi sie Shiller i Wolfsheim :excl: Wolfsheimu nawet koszulkę mam :P ale nie kkolarską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...