Skocz do zawartości

[muzyka] muza do jazdy


Rekomendowane odpowiedzi

Niektore kawałki jakoś tak swietnie pasują do roweru, dla mnie najlepiej pasuje muza ze sciezki dzwiekowej do dave mirra pro bmx costam... czy jakos tak a glownie "maxwell murder" i dropkick murphys "never alone" a wedlug was ? co najchetniej slychalibyscie podczas jazdy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to najlepszy jest "żywy" rock. Zakładasz słuchawki, czekasz z 2 utwory, a potem jazda. Jesteś tak naładowany energią, że zastanawiasz się czy twój rower to wytrzyma. Polecam Red Hot'ów i niektóre kawałki Offspring'a. Pzdr!

 

PS. Jakby mi ktoś mógł powiedzieć jakie 2 pierwsze kawałki lecą na filmie z gdyni i pierwszy kawałek z kamieńska. Tutaj link- filmiki troche ważą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdze przy lekkim rocku i techniawce, a najczęściej słucham takich kawałków jak: Girts - Ooh Ahh, Motion City Soundtack - My favourite accicedent, Cosmic Gate - Exploration of the Space, The Wave itd.

Ogólnie przy muzyce dostaje się zajawki i chce się jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za rockiem raczej nie pzrepadam ale czasami da sie znalezc super kawalki. ja lubie hip hop (najczesciej polski ale obcojezyczny takze) i jakos przypadlo mi do gustu reagge ^^

 

Tak tak, tylko Reggae ... :) Choć aby się nakręcić na jzadę polecam obejżec jakiś film z maratonu ... np. z Powerrade bikemaraton ... świetne filmiki i muzyka. Po obejżeniu, oj chce si ę szaleć chce ... :)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie, to tak jak większość wypowiadających się - rock lub metal, przy czym słuchając ostrzejszej muzy czuję się hmm... dość niepewnie na zjazdach, bo energia tak mnie rozpiera, że aż boję się jechać :P

Czasem też elektronika, jakiś trance czy chore dźwięki typu Prodigy lub Chemical Brothers i się szaleje :)

Ulubione kawałki na rower: Ill Nino - I Am Loco, Drowning Pool feat. Rob Zombie - The Man Without Fear, Sepultura - R.I.P (Rest In Pain), Slipknot - Spit It Out, Jamal - Tubaka i wiele, wiele innych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rower tylko rock i hardrock :D delikatne balladki w większości przypadków odpadają.Mój najbardziej ulubiony kawałek do jazdy rowerem to "Now I'm Here" Queen.Polecam również "Bicycle Race" tegoż to zespołu :D,i cały album JAZZ (i proszę się nie sugerować tytułem longplaya ^^).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, Drowning Pool feat. Rob Zombie - The Man Without Fear

 

Tez to lubie na bika :028:

Najczęściej muzy słucham przed zjazdem lub zrobieniem czegoś. Najczęściej słucham Dope, Disturbed, Drowning Pool, Static X, Slipknot, Sepulture, Soulfly, SOAD i Pantere i ew. inne kawałki które znajdą się jakimś sposobem na MP3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim odtwarzaczu mam około 50 utworów specjalnie przygotowanych na rower :- ) Przeważają tam szybkie kawałki metalowe i punk rockowe (polecam Offspringa, kawałek "Lighting Rod" miażdży). Lubie też jeździć przy niektórych utworach z 'Disorderów'.

 

Pozdro \m/ (^-^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rodzaj metalu i rocka;ewentualnie elektronika,byle by z niezłym kopem.Czuję sie wtedy tak jakbym miał dynamit w nogach.Jestem jednak spokojnym człowiekiem i wolę bardziej wsłuchiwać się w MATKĘ NATURĘ.

Niektóre fajne kawałki do jazdy jak dla mnie:

Iron Maiden-Futureal

Hammerfall- Hearts on Fire

The Offspring-Americana,No Brakes

Swingin Utters-Five Lesson(Tony HAWK 2)

Safri Duo-Rise(BEZ C.Andersona)

Sunrise-nie znam wykonawcy(DJ)

Paul Oakenfold-Dread Rock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widze, że na forum prawie sami fani wszystkich odmian metalu i rocka^^, ja powiem tak: na rowerze słucham tego czego w domu czyli In Flames, Megadeth, Motorhead, SlipKnoT, Offspring, Pantera, Slayer, KoRn, poszczególnych utworów nie będe wymieniał, ale wydaje mi się że wszystko pasuje na rower ^^ \m/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię muze z NFS underground np Element Eighty - Broken Promises. Ten kawałek daje takiego kopa, że można potem się wyłożyć...

 

Ja bym jeszcze dodał

Static-X "The only"

Andy Hunter "Wonders of you"

Limp Bizkit "Take a look around"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...