Skocz do zawartości

[rower] 29er do 2000pln


Scorpio2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich.

 

Ja również jestem zainteresowany rowerem w tym przedziale cenowym.

Czy może ktoś napisać jakieś sugestie odnośnie tego roweru z linku powyżej?

 

Specyfikacja osprzętu wygląda jak na tą cenę bardzo dobrze ale to moje skromne zdania laika.

 

Faktycznie rower jest dobrze wyposażony, w dodatku geometria jak najbardziej ok. :

http://www.sportdelivery.com/assets/uploads/product/19832/commercial-2014_cross_14_05_29-traction-geometry1.jpg

Rower ma też trochę droższą wersję, moim zdaniem zdecydowanie wartą rozważenia :

http://allegro.pl/rower-mtb-29-cross-traction-xt-hyd-rock-shox-kross-i4282600679.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki wszystkim za pomoc i opinie. Wybór padł w końcu na jeden z pierwszych wybranych czyli CTM Rambler 2.0. Miałbym jeszcze jedno pytanie, mianowicie co warto dokupić jeszcze na samym początku z osprzętu dodatkowego? Dodam że oświetlenie mam w cenie.

Edytowane przez Scorpio2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

A te z rocznika 2013? po przecenie. Bo akurat u mnie  w sklepie pare 29 po mniej niz 2 tys. Chyba nawet B3 za 1800

Albo jakbyś mogł napisz które modele, nie patrząc na cene na kołach 29 są po prostu dobre

Edytowane przez balik150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiesz, nie mam nic przeciwko Scottowi, jakbyś miał tak z 3,5 tysiąca to już coś fajnego byśmy u nich znaleźli :) Po prostu to się nadaje tylko do natychmiastowej wymiany połowy części.

Tylko że Aspect np.930 którego większość chwali ma taką samą ramę koła i piasty jak dla mnie to ponad połowa roweru a wiadomo że koła i tak pójdą pod młotek

Edytowane przez Stormblast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Aspecty to jest trochę jak z Hexagonami od Krossa. To nie są tak do końca rowery MTB tylko ATB. Rama ma rekreacyjną geometrie (jest krótka i ma trochę inne kąty), więc do ostrzejszej jazdy się nie nadają, ale mogą być postrzegane jako wygodniejsze. Do tego z założenia mają słabszy osprzęt.

Chcesz sportowy rower to nie Hexagon tylko Level i nie Aspect tylko Scale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie interesują mnie Aspecty ze względu na geometrię a nie znaczek na ramie SCOTT człowiek w pewnym wieku powinien zadbać już o swoje plecki a kiedy wygoda wypiera szybkość wybór pada właśnie na krótszą ramę o możliwie mniejszym przekroku,tu tylko konkurencją wydaje się dla mnie tylko GHOST gdzie problemem może okazać się dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...