Skocz do zawartości

wspólne kręcenie cel puszcza zielonka


jur

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tak jak w temacie zapraszam do wspólnego krecenia jutro tj. W sobote wyjazd godzina 13, 14 cel puszcza zielonka. Jade z antoninka. Fajnie jakby ktoś wiedział jak dojechac do dziewiczej góry. Jade na MTB. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak zrobilem mały objazd w strone strzeszynka. Zaraz po deszczu. Pusto na maxa na sciezkach- nic dziwnego bo na tych zwykle ubitych sciezkach bylo mase blota i kałuż ;) na szosie bedzie na pewno lepiej nie gwarantuje ze będę- troche wczesnie ;) To gdzie bysmy sie spotkali ? Tesco castorama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze dokładnych i pewnych informacji. Przewiduję że ok 16-17. Powrót "za dnia", więc pewnie o 19 z groszami powinniśmy być w Biedrusko. Kumpel jest z Czerwonaka.

 

Co do mojej szybkości to http://www.strava.com/activities/137169014 Pod koniec na podjazdach padałem, bo za mało zjadłem. 45 minut z chaty do Biedruska też jest dla mnie pewnego rodzaju rekordem.

 

Jutro, wtorek, też planuję trochę się pomęczyć po Morasku między 17 a 20. Zmieniałem ostatnio amortyzator, w piątek przebiłem koło i muszę przetestować czy dobrze wymieniłem dętke. http://www.strava.com/activities/141840526 trasa, szybkość podobna. Chciałbym obczaić trasę z niebieskiego szlaku przez Radojewo do ulicy Polignowej http://mapa.ump.waw.pl/ump-www/?zoom=15&lat=52.49507&lon=16.94974&layers=B000000FFTFF&mlat=52.49490&mlon=16.95729&mbody=wie%C5%9B[br]Morasko[br]wielkopolskie[br]Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Dymdym że gleba nie groźna była ;) skorzystałem z porady i wjechalem z rowerem pod myjke rower czysty ale zapomniałem naoliwic łancuch i dzisiaj jak do roboty jechalem to slychac mnie bylo kilometra ;) ja w tym tyg moge pojezdzic albo do południa albo po 22.30. Mam popoludniowa zmiane w robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli od 19:15 masz czas to ja dzisiaj za chwilę wyruszę na Morasko (UAM+wieś) przetestować koło. Około 19:15 bym przejeżdzał obok UAM i jak zadzwonisz/napiszesz do mnie to poczekam przy stawkach. Tam gdzie są ławki i droga między dwoma stawkami obok UAM. Telefon wyśle Ci na priva.

 

Jutro planowałem niestety zacząć wcześniej i coś lekko dalej. Prawdopodobnie w stronę Obornik lub Kiekrza, gdyż w piątek myślałem o Zielonce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mogłem edytować tamtego posta.

 

Dzisiaj nie dam rady. W środę wieczorem - ok 19:15, miałbym czas. Jednak wolałbym nie zjeżdzać z Moraska do UAM gdyż mam pecha do tego miejsca - guma od razu po założeniu nowej dętki.

 

Co do piątku napiszę jak będę coś więcej wiedział. Często też w weekend jeżdze dłużej, ale 2 przyszłe weekeny mam zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jak coś to chętnie poznam koleżanki/kolegów po fachu i wybiorę się na wspólne ujeżdżanie siodła, czy to w Zielonce czy też w innej okolicy, bo ja jestem z Rokietnicy... ale się zrymowało.

 

Ale może na dobry początek jakaś mała integracja np. nad Rusałką w pubie z czarną Fortunką z dużą pianką... Co Wy na to?

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Jak coś to chętnie poznam koleżanki/kolegów po fachu i wybiorę się na wspólne ujeżdżanie siodła, czy to w Zielonce czy też w innej okolicy, bo ja jestem z Rokietnicy... ale się zrymowało.

 

Ale może na dobry początek jakaś mała integracja np. nad Rusałką w pubie z czarną Fortunką z dużą pianką... Co Wy na to?

 

Paweł

Piwo a potrm rower jestem raczej przeciwnikiem takich opcji ale sam rower jak najbardziej :) bobik 314 ja jestem chetny na wypady ale ten tydzień i weekend totalnie mi nie pasuje. Moze w przyszlym tygodniu sie uda. Ja bede mógł od 18. Wydaje mi się ze warto pisac max dzien przed wyjazdem. Umawianie sie na tydzien do przodu nie ma sensu bo zawsze cos komuś wypadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bobik314 Morasko radzymin to ode mnie 1h drogi rowerem. Chetnie bym jutro pojezdzil ale nie wiem czy dam rade sie wyrobić. Ale postaram sie podaj mi swoj nr tel na priv napisze Ci i najwyżej bysmy sie umówili gdzie i jak ;)

Sobote mam juz zaplanowana rowerem i kajakiem do Szwecji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety praca spowodowała że dopiero wróciłem około 20tej do domu. Jutro rano zrobię coś małego na rozruszanie się, w ten weekend raczej nie dam rady nic. Jak się da to w niedziele wieczorem. Na biężąco będę pisał.

 

Wydaję mi się że najlepiej jak będą tematy związane z okolicą, długością, i każdy będzie je obserwował kto jest zainteresowany. Zielonka to prawie jak Morasko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wybieram sie na przejażdżkę w godzinach 17, 18. Jak ktos tez ma ochotę to zapraszam :) jesli macie swoja ulubiona trasę to chetnie nia pojadę albo zmodyfikuje swoja: antoninek- malta- cytadela- park sołacki- rusałka- strzeszynek- kiekrz- potem wjezdzam na dabrowskiego i wracam do domu z tego duza czesc droga ;) jade uszosowionym MTB. W niedziele mysle ze rano tez chcialbym gdzies wyjechac ale w strone puszczy zielonki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...