Skocz do zawartości

[Jedno Zdjęcie] Jedna wyprawa - Jedno zdjęcie


Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmm, to jest Orava i jak widać zaraz za górkami Słowacja znika, ąż do Tatr.

fb321067afce9c43gen.jpg


North Pennines, Weardale UK

 

IMG_1308.JPG                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 To zdjęcie pozamiatało mną jak szmatą......Po tych kolorach muszę przemyśleć zioła bo nie zapewniają takich wizji.. :icon_wink:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpiękniejsze miejsce w jakim kiedykolwiek byłem... Zgadnijcie nazwę ;) i poszukajcie zdjęć w internecie, bo moje są mizernej jakości, a miejscówka naprawdę zapiera dech w piersiach... 10 km od tego miejsca musiałem kilka razy przeprawiać się z rowerem na bosaka przez rwącą rzekę w lodowatej wodzie :P

 

obrobka.jpg


I z tej samej rowerowej wyprawy, ale innej wycieczki (innego dnia). Drugie najpiękniejsze miejsce jakie w życiu odwiedziłem :P

 

isl.jpg


Odległość między tymi miejscami to w linii prostej ok. 100 km, a krajobrazy są kontrastowo inne... Jednym słowem kraj skrajności (i to pod wieloma względami)...

 

KTO WIE W JAKIM KRAJU BYŁEM?

Edytowane przez kamfan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Zebrała się w tym wątku brygada dręczycieli, która bezlitośnie razi serca nizinnych szczurów szpicami swoich zdjęć.

Jeszcze kilka takich stron i zacznę wyć, jak pies sąsiada do suki za płotem!

 

To dręczymy lołlanderów dalej :P

 

P9040043.JPG

 

Zachód słońca ze szczytu Snowdon Walia Północna.

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wiecie o odejściu od tematu... Czasami uprawiając "ęduro", kiedy jestem nastą godzinę w trasie, X przełęczy za mną, X szczytów jeszcze czeka.., człowiek zdycha po podejściu, glebi się w trawę, dyszy, dochodzi do siebie...i tak patrzy, że prawdziwe enduro toczy sie koło ciebie, ale trochę innej przestrzeni...

889c6e710b988173gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokość...., fajne ścieżki, a jak się łeb obróci, to...., muszę poczekać na 2 zdjęcie.

a4d9596058c36b72gen.jpg


Nie mogę tylko pojąc, czemu, why, dlaczego tez zdjęcia nie dość, że małe, to tracą nasycenie jak wcodzą na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...