Skocz do zawartości

[rekordy] najdłuższe wyprawy


Cybula

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie były wasze najdłuzsze wyprawy? Ile km zrbiliscie najwiecej?

 

Ja sie pochwale, ze pobilem wczoraj moj rekord odleglosci. Tak jak sobie postanowilem, tak pojechalem. Gdynia - Darłowo - Gdynia tylko na rowerze.

 

Dystans : 389km

Czas : 16h 20 min

Śr. predkość : 23,7km/h

 

Był niezly hardkor. Wyjechalem o polnocy i wrocilem o 19 30 do domu. Prawie ciagle padał deszcz, 4 razy bylo oberwanie chmur (jakby szklankami wody po mnie lali), ale bylo ciekawie. Zrobilem sobie zarcia, na ktorym bym przezyl 3 dni bez wysilku fizycznego a i tak musialem jeszcze wydac okolo 10 zl na jedzenie i 15 zl na 3 redbule :) w jakims miasteczku 20km od lęborka pogadalem z dwoma menelami, jeden mi sie zaczal zwierzac z jego przygod seksualnych... :P . Nawet nie sadzilem ze bede w stanie chodzic nastepnego dnia, a jakos normalnie moge wchodzic po schodach do pokoju :)

Jestem z siebie dumny :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cybula jeżeli robiłes to na góralu to wielkie GRATULACJE - Twój dystans robi wrażenie. Ja tyle to chyba nigdy nie zrobie bo nie będzie mi się chciało aż tyle jechać.

A jazda w deszczu w sumie chyba pomaga przy takich dystansach, gdyż ja swój rekord 200 km też robiłem w deszczu i czułem się znakomicie.

A w czwartek ruszam w końcu (chyba) w okolice Darłowa, ale ja będę miał do pokonania tylko 280 km.

 

A tak wogóle to już był na tym forum taki temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetny dystansik jak na rower XC, a oponki jakies specjalne slicki, czy zwykłe terenowe ?

a temat niby był, ale zaginął a co chwile czyta sie ze ktos robi sporą traske.

 

ja wczoraj pobiłem swój rekord życiowy i wynosi on obecnie 254,01km w 11h17min14sec.

Trasa biegła z Jankowic do Krakowa i powrót przez góry, i te góry nieźle wymęczyły, nastepna bariera to 300km i tym razem bedzie to na pewno trasa wgłąb Polski, szkoda sił na takie wyjeżdżanie i zjeżdżanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Temat dotyczy dystansu wypraw czy dziennego dystansu ?

Jeśli opcja pierwsza to ok, jesli druga to temat podepne pod już istniejący o max dziennym przebiegu. Tak czy inaczej cybula szacuneczek 16 lat i prawie 400km w ciagu dnia.

 

Co do najdłuższych wypraw to kumpel z którym jade na nordkapp w zeszłym roku w szwecji spotkał japończyka, który właśnie jechał dookoła świata rowerem. Co do dziennego max'a to rekord został ostatnio pobity przez osobnika z olsztyna o ile dobrze pamietam wynosi 852km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dotychcsowy dzienny rekord to jakieś 465 km

traska gorzów-dziwnów-gorzów

wyjazd o północy powrót tego samego dnia o godz 23

oczywiście na mtb z pełnym obciążeniem czyli sakwy i to w pojedynke

żeby nie czuć bólu w nogach co kilkanaście kilometrów zamrażałem sobie kolana jakimś środkiem

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezle chlopaki.

ja poraz pierwszy mialem 18 lat i pojechałem 230 km z Bielska do Brzozowa w Bieszczadach.

 

1,5 tygodnia temu jechałem z Krakowa tez do wioski w Bieszczadach 225km w 13,5h samej jazdy. przy czym z odpoczynkiem bylo 2-3h wiecej.

pytanie: czy te dane podajecie z rowerem obciazonym sakwa, czy tylko z magazynem jedzenia?

p2 : czy jechaliście szosowym, czy główną drogą

 

ja robie te odleglosci z sakwa wypelniona rowniez ciuchami. jade po gorach.

w najblizszy czwartek wracam do kraka albo do bielska rowerem. zdziwilo mnie ze wyjezdzacie w nocy. wrecz o polnocy. czyli swiatelka wlacz. moze i ja tak pojade? główną drogą z Rzeszowa do Krakowa? co uważacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...