Skocz do zawartości

[Pedały oraz siodło] Budżetowy zakup


TrueFaith

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na pedaly mam do wydania około 50 zł, planuję kupić czarne platformy, jednak znalazłem gwinty z 9/16" (14mm) oraz 1/2"(12mm), czy obejdzie się bez sprawdzania dojście do tego jaki mam gwint ? Mam zwykłego MTB od Genesis (w zasadzie składaka na pozostałości po nim, jednak korba została). Chciałbym wziąć takie cuś:

http://allegro.pl/pedaly-bmx-1-2-alu-czarne-od-bike-online-i4118014148.html

 

Po za tym chciałym kupić nowe siodło, u mnie w mieście sa same brzydkie a na zdjęciach w galerii widzę ze wasze są takie ładne, płaskie, podłużne. Także coś za około 50 zł chciałbym fajnego dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujesz się czy da się zdjąć te odblaski ? Wymienne piny w tej cenie zachęcają.

 

Dzięki za siodła, dość fajne i tanie. Swoją drogą, może przy okazji jakiś link do sklepu z tanimi śrubkami do roweru ? Najlepiej wszystkie możliwe, potrzebne mi w czarnym kolorze, niektóre srebrne. W mieście mam piekielnie drogo bo monopol panuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblaski są mocowane na plastikowych zatrzaskach. Wystarczy ścisnąć i same schodzą.

 

Jakie śrubki? Jeśli stalowe, nie szukaj w Internecie. Lepiej przejdź się po sklepach metalowych w okolicy. Albo polakieruj te, które posiadasz :) Jeśli aluminiowe, tak czy siak tanie nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...