Skocz do zawartości

[Rower] Kross Evado 4.0 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim, 

chciałbym słów kilka tutaj wrzucać co jakiś czas odnośnie mojego nowego nabytku  :icon_cool:

Mam nadzieję, że komuś się informacje przydadzą, więc w miarę możliwości postaram się rzetelnie opisać stan, wygodę oraz ogólne wrażenia z użytkowania.

 

dwvq.jpg

 

 

Miał być pierwszy porządny rower i mam nadzieję, że własnie taki będzie.

 

 

Na pierwszym zdjęciu bez żadnego osprzętu.

Tutaj poniżej po małych zakupach.

 

cc63.jpg

 

- światło przód i tył na razie chińskie działające, przód jest słaby, tył daje radę - idą do zmiany w przyszłości, 

- trzymanko na bidon,

- torba pod siedzenie + zestaw narzędzi,

- nakładka zmiękczająca na siedzenie (niewidoczna na zdjęciu, ale przydaje się bardzo)

- pompka mała, lekka na razie się spisuje,

 

Ostatnim zakupem był U-lock Kryptonite mini + linka:

ykj4.jpg

 

 

Pierwszy weekend przejeżdzony po mieście i wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Na razie siodełko wydaje się być strasznie nieprzychylne, ale mam nadzieję, że to kwestia przezywczajenia  :icon_cool:

 

Niech pogoda będzie.

 

 

Planowane zakupy w najbliższym czasie:

 

- licznik - tutaj kwestia dobrania odpowiedniego

 

Edytowane przez dniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna maszynka, dobrze, że się coś nowego w tym dziale pojawiło. ;)

 

Uważaj na te hamulce w niskich temperaturach (wcześnie rano, późno wieczorem) bo ponoć w niskich temperaturach uszczelki padają.

 

Musiałbym spróbować mojego FlexFrame U ogarnąć tak jak u ciebie na zdjęciu, tylko tym uchwytem właściwym równolegle do dolnej rury - pewnie by było lepiej niż na sztycy. ;)

 

Chce ci się tego Kryptoflex'a używać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne kilometry pękają na mieście ;)

Na razie wszystko sprawuje się dobrze.

Dzięki za wskazówki odnośnie hamulców, będę miał to na uwadzę.

 

Linka się przydała, gdyż dzięki niej mogłem ogarnąć dwa rowery na wycieczce.

Poza tym, na grubych słupach jest bardzo pomocna.

 

Szukam licznika dobrego dla siebie, żeby w końcu wiedzieć, jakie kosmiczne prędkości osiągam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość liczników od Sigmy to bardzo dobre urządzenia - bierz taki model, który ci cenowo odpowiada. Miałem już kilka i naprawdę dobry sprzęt (od porządnej gleby się jeden zagubił, a w drugim gałąź urwała kabel, nie chciało mi się tego naprawiać :P teraz mam Speedmastera 5000 i także jestem zadowolony... no może podświetlenie na wieczór by się przydało ;)).

 

Dzięki za wstawkę zdjęcia z u-lockiem bo wzorując się na nim zamontowałem w podobny sposób Evo ser. 4 LS (zdjęcie w garażu jakby kogoś ciekawiło) i teraz absolutnie nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że uchwyt wytrzyma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U-lock na razie nie był testowany zbyt intensywnie, więc do końca nie wiem, jak się sprawdza w praktyce.

Wyjeżdżam na weekend, dlatego też nie będzie czasu na testowanie maszynki, ale jak tylko coś się nadarzy, to zostawię słów kilka.

 

Szukam licznika, szukam i teraz chyba zacznę się zastanawiać nad licznikiem z podświetleniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...