Skocz do zawartości

[książka] "Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego"


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

To może zróbmy sami taką książkę? Tego jeszcze nie nigdzie nie było. 

Jeżeli dobrze przemyśleć to najgorsze mamy za sobą jak i rozwiązane problemy.  Zawsze najgorzej wymyślić temat, ale mamy to za sobą. A rozwiązane problemy to motywacja i raczej chęci do zrobienia czegoś fajnego.

W sumie to wystarczy uporządkować nasze forum i wyjdzie potężna kopalnia wiedzy.

Wystarczy kilkanaście osób a na forum aktywnych użytkowników nie brakuje.

Teraz wystarczy pomysł zderzyć z rzeczywistością i zobaczyć co wyjdzie.

Aby nie drzazgi.

Ja bym chętnie w takiej sprawie namazał jakiś podrozdział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie było by problemu z podręcznikiem, natomiast problem był by z ujęciem w taki sposób w jaki to zrobił Zinn. Zauważ ze na rynku pełno książek o serwisowaniu, jest nawet niebieska książka parktoola. Ale to humorystyczne podejście w formie obrazków spowodowało, ze mówi się właśnie o tej książce. Jest prosta i zrozumiała dla wszystkich. Kiedyś natrafiłem na serię książek o elektronice. Pomysł był taki, ze cała książka wyglądała jak ręcznie zapisany zeszyt w kratkę, plus proste wytłumaczenie, a nie sucha definicja z podręcznika. Na półce mam podręcznik do kaligrafii, który jest w całości wykaligrafowany. Skład komputerowy polegał jedynie na dołożeniu tam zdjęcia na okładkę. Pewnie, że forum to bogata skarbnica wiedzy, ale znając polskie realia to powstała by książka i w załączniku raport wrażający zdanie odrębne. Po prostu bez dobrego pomysłu na realizację książki nie warto się angażować w taki projekt. Jedyną zaletą było by to, że był by to pierwszy i jedyny podręcznik na epapier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Napisano · Ukryte przez Maniak, 3 Lutego 2015 - na prośbę autora
Ukryte przez Maniak, 3 Lutego 2015 - na prośbę autora

Powitać. By nie tworzyć nowego tematu podpinam się tutaj. Pytanie do osób co posiadają nowe wydanie. Czy w dziale o hamulcach jest opis tarczowych hydraulicznych? Naprawa, konserwacja itp?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...