Skocz do zawartości

[książka] "Zinn i sztuka serwisowania roweru górskiego"


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś z forumowiczów posiada może tą pozycję w wersji elektronicznej? Przekopałem trochę księgarni internetowych i wszędzie książka opisana jest jako produkt niedostępny lub archwalny.

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,
rozwiewam wątpliwości - pierwsze polskie wydanie "Zinna..." z 2011 roku było tłumaczeniem amerykańskiego oryginału z 2005 roku, który był drugim wydaniem w USA. Mające właśnie swoją polską premierę drugie polskie wydanie jest tłumaczeniem piątego wydania w USA.

Pozdrawiam,
Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, cenna uwaga na przyszłość. Dzięki! Przyznam, że zastanawialiśmy się nad okładką. Ta z rowerem rozłożonym na części bardzo nam się ciągle podoba po prostu i dlatego zmiany są nieznaczne... może faktycznie trzeba było zmienić choć kolor ramy roweru:). Ale nic. Jeśli będzie dodruk, to zobaczymy, czy da się ją bardziej zmienić :).
Miłej lektury!

Pozdrawiam serdecznie!
Alicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem książkę. Bardzo fajna. W stosunku do poprzedniej książki raczej nie ma za dużej różnicy. Ja kupiłem, bo nie miałem wersji papierowej. Wersja 2014 ma 14 rozdziałów do 335 strony. Wersja 2006r. ma 15 rozdziałów ( najnowsza nie ma ostatniego rozdziału, czyli elektronika w komputerze ) i jest do 313 strony. Do tego są dodatki. W starszej wersji od A do E. W najnowszej nie ma ostatniego dodatku o kompatybilności pedałów i zatrzasków, ale może jest to wcześniej w książce napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor dodał to co nowego doszło po 2005 roku. Widziałem korby shimano z 2010 i jest ipod zamiast radia. Nie będzie zmieniał rozdziału o szprychach czy o przerzutkach.

 

 

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...