Skocz do zawartości

[rower] Jak odchudzić rower?


Autor

Rekomendowane odpowiedzi

fakt waga 13,80 to troszku dużo tylko trzeba pamietac że jak sie ogląda np oferte authora ze róznica np miedzy basicem a modusem wagowoto basic 13,8 kg a modus 12,90 to 2200 PLN czyli stystycznie ten niecały kilogram kosztuje 2200 PLN czad co ? kolejne 1, 5 kg to 1700 zł czyli rower vision (11,40 kg) lub 4500 - do rowerku egoist (11,5) a najlżejszy to introvert 10,30 kg za prawie 11 tyś zł czyli odhudzenie authora basica rama 19 o 3 kg kosztujewg authora niecałe 10000 PLN czyli 3 tysiące za kilogram roweru !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od kol, na poczatek to daje najlepsze efekty (na wadze:)).

Ja akurat swojego authorka wyszczuplam od ub. roku, praktycznie cały osprzet to teraz lx/xt. A dzis przyszlo do mnie nowe tylne koleczko zlozone na lx/dt competition/mavic317 32. Nie moglem sie oprzec, zeby nie zwazyc, polecialem do spozywczego, myk na wage (znajoma pracuje): 1015g. Do tego doszla oponka irc serac 1,95 (505 g) i detka tioga (175 g). Naprawde, jest roznica miedzy kolem fabrycznym, jak sie "zwazy" nawet w reku (starego kola nie wazylem w spozywczym...).

pozdr, burz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13,80 waży basic 2006 na ramie 19 cali - fakt

 

ja mam solutiona sx z 2004 roku tj ramę i jeszcze mostek reszte wymieniłem na xt/lx i sram 9,0 wagowo mi ubyło z 1,5kg jak sądze no może wiecej solution 2004 ważył podobnie z ramą 19 wychodziło jakie 13,5 kg musze kiedyś zważyć mojego żeby zobaczyć ile mi spadło na wadze

 

ogólnie to zaczynałem od wymiany kierownicy , bo sie pogieła od wypadku a potem sukcesywnie wymieniałem wszystko co sie zniczyło na coś lepszego i jedną półke i tak po wymianie 4x napędu mam teraz srama 9 , po wymianie manetek 2x mam xt po hamulcach 2x mam lx/xt itd . mam zasadę nie wymieniam póki działa , zmieniam jak już sie sprzecik kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...