Skocz do zawartości

[siodełko] author iridium


topol

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada dokładnie tak jak link nr 1.Wystarczy w googlach wpisac "author iridium"i juz masz fotke! to takie trudne?

 

nie znam innych siadełem o tej samej nazwie,wiec trafnosc wyszukania w googlach bedzie na pewno 100%.

 

a fotek staram sie nie wklejac bo najnormalniej zamulaja forum.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam te siodelko 2 miesiące. Twarde i nie jest za wygodne, słabe sa te pręty pod nim. Wystarczyła jedna wywrotka i siodełko do prostowania, masakra nigdy żadne siedełko mi sie tak nie wygianło jak te. Wygląda fajnie ale jak będe miał tylko okazje to je wymienie. Tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

:) Troche juz pobrykałem i moge co nieco napisac o tym produkcie. :excl:

 

Siodło naprawde wspaniale mi podpasowało,jest bardzo wygodne,nie za twarde,nie za miekkie.Dystans 50km czy to miasto czy teren nie robi wiekszego znaczenia,a to wazne bo waze 90 kg i wbrew wiekszosci opinim siodło powinienem miec wrecz miekkie zelowe.bzdura.Produkt authora moge polecic,wykonany jest bardzo starannie,miła w dotyku skóra,która swietnie zachowuje sie w kontakcie z galotami kolarza :lol: ,nie sciaga jak niektóre produkty gaci z tyłka. :lol:

 

Na poczatku zawsze sceptycznie patrzyłem na akcesoria authora,dzis moge napisac ze iridium to dobry produkt tej czeskiej fabryki :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. Mnie te siodelko nie jest zbyt dobre jeżdziłem na nim ok. 2 tygodnie i musze napisać ze 4 litery mnie bolały nigdy nie przepadałem za Authorem i chyba nie będę przepadał, ale miałem kiedyś siodełko z Authora takie srebrne nie wiem jaki to model ale było naprawde dobre twarde super, a te jakoś mi nie pasuje. To by było na tyle odemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...