Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

 

 

i Inflanty Panie odbierzem

jak to odbierzem? a skąd to ja będę brał tanią ropę? ;)

 

 

 

 

No to może zamiast spamowac
 
a cóż to u Pana język taki cięty się zrobił? Ja to bym uważał bo sam pchasz się na listę spamerów, nie czytając w całości tematu.

P.S. może skończymy wszyscy z tym OT? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe @szewka co Ty taki niecierpliwi ;P Żartuje, też zaglądam co chwile wolną na forum i patrze czy przypadkiem Piotrek nie zamieścił info że paczki już przepakowane i zaraz leci na pocztę rozsyłać ;-) Ale spokojnie, uzbrójmy się w cierpliwość. Napisał że dystrybucja będzie po 31 marca, to niech tak będzie. 

 

A w prima aprilis będzie nas trollować że paczka zaginęła czy coś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szewka, jako przyszły lekarz stwierdzam u Ciebie chroniczne deficyty cierpliwości, które ulegają nasileniu z każdym dodatkowym bodźcem odnoszącym się do zamówienia :D

 

Proponuje dla Ciebie receptę na: zmianę stylu życia. Mniej przed kompem, a więcej aktywności fizycznej albo psychicznej( a nuż, chcesz się odchamić?)  B)

 

Z drugiej strony fajnie że pytasz, ot, taka motywacja dla mnie do działania.

 

Absolutnie dołożę wszelkich starań, żeby to wysłać jak najwcześniej.

 

Ot, pobawię się w pakowanie tego w przerwie poobiedniej, albo pokolacyjnej  :thumbsup:

 

Z trzeciej strony, w tym tygodniu poprawka z medycyny ratunkowej, nie chcesz chyba, że (odpukać!!!) jak trafisz na mnie w karetce, to nie ogarnę, co z Tobą zrobić  :icon_redface:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktywnosci mam duzo bo chdze na silke 4 razy w tyg bo przygotowywuje sie do testow sprawnosciowych do szkoly policji. :P taze wiesz albo przesylka jutro u mnie albo cbś nasle na ciebie i w ogóle ;) taki zarcik ;)

i w ogóle. nie chcialbym zeby ktos mnie postrzegal jako chama ,poprostu z natury jestem niecierpliwy. :/ przepraszam jesli kogos przez to urazilem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uu to trochę późno. A wysyłki od Ciebie kiedy ?

Jak możesz napisz mi na pm ile by wyszła Reba dual air z 2012 jest na wyprzedaży. A ile solo air zc tego roku

Ups myślałem że to Beskidek napisał.

:lol::lol:

 

Wysłane Tapatalkiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nic nie szkodzi ..nie wiadomo jako kurs bedzie ale ja przeliczam zawsze ok.0,164 -moze wyjsc mnie moze troche wiecej ; a co do wysylki- czeka sie kolo 1-2 tygodni bo przeciez beskidek tez ma swoje zycie -np. studia medycznektore do latwych nie naleza :)

 

napisane z samsung galaxy mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nic nie szkodzi ..nie wiadomo jako kurs bedzie ale ja przeliczam zawsze ok.0,164 -moze wyjsc mnie moze troche wiecej ; a co do wysylki- czeka sie kolo 1-2 tygodni bo przeciez beskidek tez ma swoje zycie -np. studia medycznektore do latwych nie naleza :)

 

napisane z samsung galaxy mini

 

up. byłem po szkole zobaczyc w kantorze kurs i obecnie (przynajmniej u mnie) jest 0.159 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info, pomijając to, co było napisane we wzorze:

 

Do 13 kwietnia czekam na oferty od każdego z Was, według rozpiski ze wzoru.
 
14 wysyłam maile z wyceną zamówień z kursem brutto = kurs netto poniedziałkowy + amortyzacja(paliwo, pakowanie)
 
15-16 kwietnia - do środy 16 kwietnia włącznie, do 23ej godziny otrzymuje od Was potwierdzenia przelewów.
 
Kurs netto dla wszystkich zainteresowanych, na którym ja się opieram:
 
 
 
 
 
 
PS. MARCOWA PACZKA WŁAŚNIE NADJECHAŁA!!!!
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...