Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

@detonator, tam się chwalisz, żeś paczkę widział :P A to, że mego Tatusia poznałeś, to już rybka :P To jemu wielkie ukłony, że pojechał i załatwił :D

 

EDIT: Właśnie paczkę przeglądam, i ja się nie dziwię, że taki naród wytrenował Jarka Kuhlavego - to jest inna filozofia robienia akcesoriów rowerowych. Serio. Potem powrzucam co ciekawsze foty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekając na dostawę Peaka a mając na stole rebę rl solo air z kupkolo postanowiłem sprawdzić jak wygląda sprawa oleju, nasączenia gąbek itp .

Rezultat:

- bardzo mało oleju wyciekło z goleni , z jednej ok 1,5 ml , z drugiej dosłownie kilka kropel o czerwonym zabarwieniu, do 5ml zalecanych przez producenta sporo brakuje.

- gąbki nasączone, ale średnio

- uszczelki nasmarowane , ale też tak połowicznie,

Co zrobiłem:

 - nasączyłem gąbki w Liqui Moly 15w (dziś kupiłem 24 zł/500ml, lepkość 43,9cSt@40 - RockShock 42,8cSt@40 więc różnicy wielkiej nie ma )

 - nasmarowane uszczelki kurzowe Rock N Roll Slick Grease (dostępne na allegro) - subiektywnie stwierdzam, że to co było na uszczelkach miało mniejszy poślizg

 - wlałem 5ml oleju 15w do każdej z goleni, więcej nie chciałem, bo na pewno coś tam zostało w goleniach

Podsumowując tragedii nie było , ale teraz mam pewność , że wszystko jest lux

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Z doświadczenia powiem Ci że, 5ml to mało, przy rozkładaniu prawie nic nie wylatuje z powrotem. Po stronie sprężyny powietrznej do prawie każdego modelu można lać 15ml a po stronie tłumika przynajmniej 10ml. Ale jakby co to cały temat o tym, nawet dwa, są w dziale amorów.

Panowie gdyby ktoś chciał aby jego amorek przed wysyłką przeszedł smarowanie i dolanie oleju piszcie o info na pw do kolegi beskidka lub do mnie, bo w razie czego to ja się tym będę zajmował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniak będzie u mnie na weekend najbliższy, więc jak pozabiera szpeje, to zrobimy to jeszcze przed wyjściem paczek, czyli tylko koszt robocizny i płynów w dolnych lagach.

 

Po więcej szczegółów piszcie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beskidek a czy będzie możliwość serwisu Reby po następnych zakupach czyli 13-16 kwietnia ? W sensie gdybym kupił Rebe dacie radę ją zrobić przed wysłaniem paczki do mnie czy nie bardzo ?

 

Wysłane Tapatalkiem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej prawie same ciuchy, więc Piotr mógł wysłać praktycznie w chwilę po rozpakowaniu mega-multi-paki od Czechów. No nic, idę :)

 

EDIT: Paka jest już u mnie, wszystko zgodnie z zamówieniem. Jakość wyrobów pozytywnie mnie zaskoczyła, szczególnie spodenki i kurtka, bo spodziewałem się materiałów gorszej jakości niż te które zostały zastosowane. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony. @Beskidek, dzięki :) Na pewno jeszcze skorzystam z Twojego pośrednictwa w zakupach na kupkolo.cz :) A niezdecydowanym apeluję, że Piotrek wszystko ogarnia perfekcyjnie i nie ma się czego obawiać! Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Cierpliwość nie jest waszą cnotą .... :P I jeszcze ktoś wojnę próbował wszczynać że biedny chłopina na tym co zarobi a tu już stado sępów się zlatuje czyha jak na ofiarę ...

 

Panowie, on jest sam jeden, zamówień było kilkanaście albo i kilkadziesiąt nie wiem, wiecie ile to czasu spędzonego na pisaniu paczek, obklejaniu i staniu na poczcie ... zdajecie sobie z tego sprawę, czy macie to gdzieś jak przeciętny Pan Polak ? było dorzucić gratis 10zł za expresową wysyłkę i z głowy ;)

 

i Nie jęczeć tutaj bym prosił bo gorzej jak dzieci normalnie. Dostałem info już dawno temu ok 4-6 kwietnia może 10. a mamy 2 dopiero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...