Skocz do zawartości

[kupkolo.cz] temat dla osób zamawiających z tego sklepu.


Puklus

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się dodzwonić do Beskidka nie moge, na smsy mi nie odpisuje, mail to samo, ale moja cierpliwość pomalutku się kończy i czekam do piątku na coś co powienienem dostać na początu kwietnia - po tym terminie przedstawie na forum naszą korespondencję mailową i smsową (jak jeszcze odpisywał) i nagrania rozmów z mojego telefonu i telefonu innego użytkownika z forum (mojego już nie chciał odbierać). I to będzie dopiero początek bo tematu nie odpuszcze bo jak ktoś się zachowuje w stosunku do mnie nie w porządku i z gęby robi d**e to odwdzięcze się ze zdwojoną siłą ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A ja się dodzwonić do Beskidka nie moge, na smsy mi nie odpisuje, mail to samo, ale moja cierpliwość pomalutku się kończy i czekam do piątku na coś co powienienem dostać na początu kwietnia - po tym terminie przedstawie na forum naszą korespondencję mailową i smsową (jak jeszcze odpisywał) i nagrania rozmów z mojego telefonu i telefonu innego użytkownika z forum (mojego już nie chciał odbierać). I to będzie dopiero początek bo tematu nie odpuszcze bo jak ktoś się zachowuje w stosunku do mnie nie w porządku i z gęby robi d**e to odwdzięcze się ze zdwojoną siłą


I nagle zrobiło się w wątku straszno i duszno... :sweat:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dodzwonić do Beskidka nie moge, na smsy mi nie odpisuje, mail to samo, ale moja cierpliwość pomalutku się kończy i czekam do piątku na coś co powienienem dostać na początu kwietnia - po tym terminie przedstawie na forum naszą korespondencję mailową i smsową (jak jeszcze odpisywał) i nagrania rozmów z mojego telefonu i telefonu innego użytkownika z forum (mojego już nie chciał odbierać). I to będzie dopiero początek bo tematu nie odpuszcze bo jak ktoś się zachowuje w stosunku do mnie nie w porządku i z gęby robi d**e to odwdzięcze się ze zdwojoną siłą ;)

Jako kumpel wiatra mogę potwierdzić autentyczność wyżej wymienionego ciągu zdarzeń. Wg mnie i tak ma anielską cierpliwość, mi by już dawno nerwy puściły. Na nagraniu wyraźnie słychać jak Pan Beskidek gubi się w zeznaniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze to powiem ale zalosni jestescie.. co do kwietniowej paczki poinformowal nas na forum ze bedzi opoznienie.

Nie wiem mize jestes za bardzo natretny dla tego nie odbiera ale ludzie zrozumcie ze kieruek jakim jest medycyna jest trudny a on STARA sie znalesc czas jeszcze dla nas... Niestety polska juz jest takim krajem ze jak komus sie cos nie podoba to od razu chcialby za przeproszeniem udupic...

i Panowie... bron boze zeby nie bylo ze ja tu jakis podstawiony i go bronie. Po prostu juz 2 razy zamawialem u niego rzeczy kazda za ok. 800-1000 zl. i za kazdym razem dostalem co chcialem..

mowisz ze sie plącze w zeznaniach.. moze po prostu sie ciebie boi i sie jąka .. :)

przemysl to swoje zachowanie i pamietaj ze wystosowanie aktu oskarzenia przez osobe prywatna i pozniejsze ew. rozprawy beda Cie kosztowac znacznie wiecej czasu i pieniedzy...

 

 

 

pozdro !

wystukane samsungiel mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się już kończy szykować. Każdy dostanie to, na co oczekuje. Nawarstwiło się parę rzeczy. Ostatnio mam tyle roboty, że nie dam rady oddzwaniać, telefon ostatnio tylko dla rodzinki.

 

Miejcie wiarę, wszystko jest w tym stanie, co na stronie. Tym razem spróbuję skorzystać z tej stronki www.sendit.pl, może to będzie stała alternatywa na przyszłość.

 

Przepraszam wszystkich jeszcze raz za zwłokę z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze to powiem ale zalosni jestescie.. co do kwietniowej paczki poinformowal nas na forum ze bedzi opoznienie.

 

Nie wiem mize jestes za bardzo natretny dla tego nie odbiera ale ludzie zrozumcie ze kieruek jakim jest medycyna jest trudny a on STARA sie znalesc czas jeszcze dla nas... Niestety polska juz jest takim krajem ze jak komus sie cos nie podoba to od razu chcialby za przeproszeniem udupic...

 

i Panowie... bron boze zeby nie bylo ze ja tu jakis podstawiony i go bronie. Po prostu juz 2 razy zamawialem u niego rzeczy kazda za ok. 800-1000 zl. i za kazdym razem dostalem co chcialem..

 

mowisz ze sie plącze w zeznaniach.. moze po prostu sie ciebie boi i sie jąka .. :)

 

przemysl to swoje zachowanie i pamietaj ze wystosowanie aktu oskarzenia przez osobe prywatna i pozniejsze ew. rozprawy beda Cie kosztowac znacznie wiecej czasu i pieniedzy...

 

 

 

 

pozdro !

 

wystukane samsungiel mini

Z całum szacunkiem ale nie wypowiadaj sie jak nie znasz tematu do końca. To co mam dostac powienienem dostac jeszcze z zamówienia marcowego, ktore dostałem na początku kwietnia.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze to powiem ale zalosni jestescie.. co do kwietniowej paczki poinformowal nas na forum ze bedzi opoznienie.

Nie wiem mize jestes za bardzo natretny dla tego nie odbiera ale ludzie zrozumcie ze kieruek jakim jest medycyna jest trudny a on STARA sie znalesc czas jeszcze dla nas... Niestety polska juz jest takim krajem ze jak komus sie cos nie podoba to od razu chcialby za przeproszeniem udupic...

i Panowie... bron boze zeby nie bylo ze ja tu jakis podstawiony i go bronie. Po prostu juz 2 razy zamawialem u niego rzeczy kazda za ok. 800-1000 zl. i za kazdym razem dostalem co chcialem..

mowisz ze sie plącze w zeznaniach.. moze po prostu sie ciebie boi i sie jąka .. :)

przemysl to swoje zachowanie i pamietaj ze wystosowanie aktu oskarzenia przez osobe prywatna i pozniejsze ew. rozprawy beda Cie kosztowac znacznie wiecej czasu i pieniedzy...

 

 

 

pozdro !

wystukane samsungiel mini

Wydaje mi się, że nie do końca masz rację. Kolega realizujący zamówienie co nieco na tym wszystkim zarabia. A gdzie zaczynają się pieniądze, kończą się przysługi. Jak się nie ma czasu to się wyznacza inny termin, wtedy kiedy będzie się go miało. Mi na szczęście nie zależy jeszcze na czasie, bo i tak mi brakuje kilku części do złożenia bika, ale poniekąd rozumiem niecierpliwość niektórych. Szczególnie, że na forum rzadko są wklejane informacje co się dzieje. Wrzucenie posta z informacją na forum to 5min, nie wierzę, że ktoś nie ma tyle czasu... Aczkolwiek, ja sobie spokojnie czekam ;)

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

 

Mam małą radę do niecierpliwych, albo decydujecie się na zakupy grupowe i akceptujecie pewne warunki pomocnego kolegi Beskidka a co tym idzie i dłuższy czas oczekiwania, albo zamawiacie prywatnie na własną rękę i macie problem z głowy. Opcja druga za poradą kolegi Wierzby6 została przetestowana również przeze mnie.

 

Poniżej kilka podpowiedzi jak zamówić samemu - to naprawdę prosty, szybki i również tani sposób.

 

- rejestrujecie się na stronie kupkoło.cz, już na etapie zakładania konta wybieracie opcję przesyłki z czech do Polski. - google translator ułatwi sprawę.

- dokonujecie zamówienia i podczas jednego z etapów wskazujecie opcję przesyłka do Polski - bez wzlgędu na wielkość 500CZK czyli ok 75 zł.

- Prosicie w mailu o dane do przelewu również w EUR - dostajecie dwa konta, jeden bank na Słowacji do przelewu w EUR, drugi w Czechach do przelewu w CZK. To ten sam bank. 

- Co do przelewu, jak ktoś nie ma konta walutowego to żeby obniżyć koszty, bank Słowacki jak i Czeski realizują przelewy SEPA. Ja w MBANKU zapłaciłem za ten przelew do Banku słowackiego jedynie 5zł. Trzeba tylko wygenerować prawidłowy format kodu SWIFT dla banku słowackiego bo ten co podają jest stary i banki Wam odrzucą. Kalkulator kodów SWIFT/IBAN można znaleźć w wątku wyżej lub wygooglować. Chętnie pomogę jak ktoś sam nie da rady.

- Przesyłka ważąca 5kg doszła do mnie w ciągu 7 dni roboczych, nawet pomimo faktu, że zamówiłem przed majówką a w Czechach też mają wolne 1-go.

 

Jak widać szybko, sprawnie i wcale nie wiele drożej. Przesyłki z Polski też za darmo nie idą ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...