Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

TO JEST JAWNA KONTESTACJA!

 

Towarzysze , mieliśmy już epokę nadużyć względem roślin dyniowatych, mieliśmy epokę zdjęć zawierających koty w różnej postaci a teraz ten opozycjonista, rewolucjonista, anarchista, terrorysta, buntownik, wichrzyciel, wywrotowiec, kacerz, heretyk, anarchista, warchoł i jeszcze na domiar złego rowerzysta wprowadza zupełnie nowy porządek w naszym partyjnym wątku bez porządku.

 

Czy zanim umieścił lubieżną fotografię swojej facjaty z przyrządem liżąco-mamlającym wyciągniętym na wierzch, to ostrzegł co słabszych psychicznie czytelników o treści niebezpiecznej? Czy aby jego fotki PEAKOBARANA nie były inscenizowane celem zmylenia? Czy aby wręcz książkowy przykład burdelu garażowego nie jest tylko marną inscenizacją stojącego za ex-towarzyszem Sobek82 kapitału zagranicznego? Czy Szczecin nie chce potajemnie przejąć porządku świata?

 

Dlatego ja, Ojciec ZałożycelTM ogłaszam:

Nie poddawajcie się siostry i bracia.

Nie dajcie się stłamsić wywrotowej jednostce.

Fotografujcie swoje strychy i piwnice.

Pijcie mleko i myjcie zęby rano i wieczorem!

 

Wszelkie podobieństwo użytkownika Sobek82 w powyższej wypowiedzi do użytkownika Sobek82 jest czysto przypadkowe. Sobek82... rządzisz  :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem sobie dać spokuj, łodpocząć , nie maltretować was Towarzysze kolejnymi pierdami, ale co tam, piwerko się wychyliło to i powódka się znalazł.
Zamieniłem balony na żmije, maluje mostek na żółto, w oddali malnąłem ramę na fiolet na przekładkę po uboju Pikobarana. 
Jutro 21 st więc siem bendzie działo. Czymajta kciuki.  ;)
Pozdrower

DSC05766.jpgupload img

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby założyć temat- debil i jego pokój z rowerem, ale zapewne moderatorzy by tego nie przełknęli ;)
Dopóki robię "to" z rowerem nie grożą mi konsekwencje ;)
Wrzuciłem miniaturkę by oszczędzić cierpienia tych słabszych emocjonalnie ;)

DSC05778.jpg

Pozdrower

Wesołych świąt wielkiej nocy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierał ja się na rower, tzn na jazdę ulepem a tu deszcz zaczął sapać, więc zawinąłem ogra i postanowiłem posprzątać stół po Rurku, w między czasie machnąłem ściankę extraWagancką coby ogarnąć burdel i spojrzeć na ten skrawek pokoju łaskawszym okiem.

IMG_20170402_232505551_2.jpgimage hosting site



Mam tylko nadzieję że nie naprzykrzam się zbytnią częstotliwością udostępnianych zdjęć, staram się być miły i urozmaicić czas sobie i wam drodzy forumowicze. 

Pozdrower ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trójca święta ;) 



Często i gęsto gadam ze sobą, nikogo lepszego jeszcze do rozmowy nie spotkałem w tym krótkim życiu. ;)


Dętki nie brałem, nawet na maratony, liczyłem na szczęście, do wtorku było ok, mam w planie teraz zabierać zapas.


Pozdrower 

Edytowane przez Sobek82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...