Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

Także tego....

 

Jak mi jeszcze raz ktoś zapoda taki post jak wyżej  albo podobny z innymi gifami ,które nawet nie ocierajom się o Kulturę Wysokopienną prezentowanom w tym temacie, to się znerwuję i będzie niefajnie. Co to ma być,pytam się? Miały być zdjecia tych... jak im tam.. nooo tych... IksIkserów,a nie jakieś dzieciaki mi tu się pokazywujom

Wogle to poziom zaniżacie ostatnio... co to jakieś takie bylejakietakie niby zdjęcia jakiegoś ramiszcza omotanego sznurkiem? Albo też wypociny Gothica- jakieś niby takie jakieś,że inne i że wogle... maziaje jakieś ,że niby po sportowemu tak? 

A ostatnie wypociny Rambolbambola ,to jakaś kpina normalnie jest... że niby jakaś BardzoMartwa Natura w Szafie??????? Gdzie tu polot i zacięcie? W tym "zdjęciu" nie ma nicanic.

Pany... błądzita normalnie.... sie kurna za Was wezme zara ,to zobaczycie....

 

Wątek w rzeczy samej zszedł jesienią na psy (albo koty). Nie jest to jednak powód, aby kogoś karać za takie wystepki. Sam przyznaję, że rekę i oko już nie to samo co na poczatku sezonu mam, ale skoro jeszcze mam jako taką świeżość w kroku, to obiecuję, że niebawem wypłodzę coś dobrego i mocnego na miarę fotek z dziedziny restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa.

 

A Tobie towarzyszu moderatorze, radzę profilaktycznie spożyć Snickersa, bo gwiazdorzysz :thumbsup:

 

W piśmie napisane jest:

 

"cośtam, cośtam, z rzeki wylazło siedem krów tłustych i pięknych i pasło się na pastwisku

a potem wyszło za nimi siedem innych krów, chudych i bardzo szpetnych z czego jedna grała na puzonie. Krów tak szpetnych jak rowery miejskie.

I pożarły krowy chude i szpetne siedem pierwszych krów tłustych. cośtam , cośtam"

 

7 grubych miesięcy minęło jak z bitcha strzelił i nadchodzą nas czasy chude. Ale nie lękajcie się ... zima idzie i dla wielu z nas jest to czas, gdy ich XXery będą spokojnie leżakować w piwnicach, strychach i wszelkich p13rd0lnikach. Fotografujcie je przeto ku uciesze gawiedzi.

 

A zresztą jam tu jako pan sołtys i wójt założyciel wątku mówię, że nie ma na naszym forum innego wątki przed tym. Tenże najpiękniejszy jest.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

A Tobie towarzyszu moderatorze, radzę profilaktycznie spożyć Snickersa, bo gwiazdorzysz

 

Chcesz się pokłócić,e? 

 

 

 

A zresztą jam tu jako pan sołtys i wójt założyciel wątku

 

Nooo, niby tak...ale już nie będę się przypominał,kto ten wątek z g...  znaczy z błota wydobył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co mam się z tobą kłócić?
Dasz mi bana i będę musiał na innych forach siedzieć (pudelek, kozaczek, fappening).
Nikt twych bohaterskich zasług dla naszego wątku też nie umniejsza. Wyczyn wygrzebania tego wątku z szamba zapomnienia godzien jest tytułu Szambonurka Dekady. Osobiście dopilnuję, żeby odpowiedni medal na tę okazję przygotować.

BTW. Za zdjęcie roweru w szambie będzie nagroda!

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Dasz mi bana i będę musiał na innych forach siedzieć (pudelek, kozaczek, fappening).

Chciałbyś.... a kto będzie pisał analizę fotograficzno-artystyczną i przeprowadzał wiwsekcję myśli Autora omawianego zdjęcia?  Poza tym Pudelek to wyższa liga.

 

 

 

tytułu Szambonurka Dekady.

Przyjmuję. Oczywiście przyjmuję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Technika dość pospolita i trochę niegodna tego wątku, bo zdjęcie robione zakrętką do bidonu, ale za to wnętrza bajecznie ciekawe - mroczne zakamarki wulkanizatorni Miejskiego Zakladu Komunikacji w Toruniu.

A będzie jeszcze ciekawiej... :devil:  Stay tuned...

2hrmm2f.jpg

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak mi jeszcze raz ktoś zapoda taki post jak wyżej  albo podobny z innymi gifami ,które nawet nie ocierajom się o Kulturę Wysokopienną prezentowanom w tym temacie, to się znerwuję i będzie niefajnie. Co to ma być,pytam się? Miały być zdjecia tych... jak im tam.. nooo tych... IksIkserów,a nie jakieś dzieciaki mi tu się pokazywujom

Wogle to poziom zaniżacie ostatnio...

(...)

 

Pany... błądzita normalnie.... sie kurna za Was wezme zara ,to zobaczycie....

Samokrytykę składam i w prochu się kajam u stóp Waszej Moderatorskiej Mości. Żadnych gifów.

 

508000c77e74e_430.jpg

 

A w ramach pokuty - oto zdjęcie mojej Antyszosy (poczwórne "w": w domu, w pokoju, w kartonach, w częściach, ale za to nie w komplecie; karty z nazwiskiem i adresem zostały wycenzurowane).

Obraz007.jpg

Edytowane przez Komuchomor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...