Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego XXera ... gdziekolwiek byle wewnątrz


Rekomendowane odpowiedzi

składnica złomu u mnie w pokoju, co istotne strzeżona - z widocznej po prawej stronie wieżyczki strażniczej wszystkiego pilnuje czarny kot (jeśli zupełnie przypadkiem nie ma nic innego do roboty)

zdjęcie autorstwa rzeczonego kota, mistrzowska głębia ostrości i opanowanie migawki ! :D

 

res_P1070355.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę, 'na szczęście'  większość życia spędzam w pracy, więc nie widzę tego burdla ....

 

ej poprawka, zrobiłem porządek, wywaliłem większość do garażu i teraz jest tylko jeden rower ;)  więc w zasadzie można powiedzieć że nie ma się teraz czym chwalić  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu moje dwa rumaki, sztywniak scott mohaka 16' z 1995r (jako ciekawostka oprócz hampli  to jest w oryginalnym osprzęcie) służy do dojazdu do pracy i inne miastowe sprawy a drugi do wiadomego treningu i bardziej skomplikowane trasy :)

cpeku6r.jpg

Edytowane przez ska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyższe zdjęcie się nie kwalifikuje!

Chcąc zamieścić tu zdjęcie kota, należy go uprzednio umieścić w kasku rowerowym albo w koszyku na bidon.

Podobne zasady obowiązują wszystkich hodowców świnek morskich, psów, bocianów i wszelkiego innego zwierza.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał taki bajzel w pokoju to rodzice wy######aliby mnie przez okno razem z wszystkimi gratami hahahahhaha ^^ nawet ten kot by nie pomógł

 

 

zdradzę Ci mój przepis ... wyprowadź się od rodziców, wybuduj dom i wtedy będziesz mógł trzymać rowery nawet w zlewie kuchennym, albo na stole w jadalni...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafalxM

Nie do końca tak jest jak mówisz. Mieszkanie kupiłem, sprzedałem i dom wybudowałem. W żadnym z przypadków Komitet Akceptacyjny nie wyraził zgody na umieszczenie roweru w przestrzeni zamieszkałej. Albo piwnica, albo garaż.

 

@cała reszta ludzi

Pamiętacie, że konkurs na zdjęcie roweru w konfesjonale albo karetce jest cały czas aktualny? Nagroda, stalowa sztyca, już rdzewieć zaczyna.

 

Dawno nie było fotki z oryginalnymi laczkami kubota.

 

Nie było też ani jednej fotki roweru umieszczonego W bagażniku auta kombi a to przecież przestrzeń zamknięta (o ile ktoś klapę zatrzasnie). Zdjęcie z przestrzenią ni to otwartą ni to zamkniętą (jakieś przyczepy, wiaty, przystanki autobusowe) się nie kwalifikują.

 

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

...w domyśle zostanie Twoja niewypowiedziana riposta hehehe
Ale co do zlewu, stołu kuchenngeo itd....
Rodzina ze złym okiem to jedno ale własne hamulce (nabyte czy wrodzone) to drugie. Też mógłbym czyścic łańcuch na schodach, w łazience, kuchni, ba! choćby na półpiętrze albo pomieszczeniu gospodarczym ale szkoda mi mojego własnego czasu na sprzątanie tego wszystkiego do stanu wyjściowego. Piwniczka lub ogród (gdy pogoda pozwala). I wszyscy są szczęśliwi.
(choć nie ukrywam - praca kaletnicza przy siodłach np odbywa się w domu, ale to już przy moim roboczym stole)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może i ja pokaże swoje dwa kółka  :woot: 

 

cenzura_267x165_crop.jpg

Twoje zdjęcie zostało uznane za obraźliwe przez Naczelny Komitet Nadzorczy przy Komisji Kontroli Gier i Zakładów, Stowarzyszenie Hodowców Bocianów Pastewnych i Pozazwiązkowy Niezależny Klub Sympatyków Kotów Domowych.

 

Ludzie zamieszczają tu zdjęcia ukazujące ich własne wnętrze: suszarki do bielizny w salonach, laczki kubota w garażach i nocniki na meblościankach. Wszystko z lekką nutą rowerową. Fotografują te zjawiskowo piękne chwile czym tylko się da. Posiadamy zapewne najbardziej unikatową galerię fotografii wykonanych lokówką, aeratorem, sedesem, piecem typu junkers. Nikt przed nami nigdy nie starał się uchwycić chwil za pomocą sprzętu AGD.

 

A ty zamieszczasz zdjęcie przedstawiające rower na tle krajobrazu, wykonane aparatem fotograficznym!

 

Ale, żeby nie było, że nie mam serca, daję ci szansę na odpokutowanie popełnionego błędu.

 

Zamieść w ciągu 24h fotografię, która zadziwi wszystkich obserwatorów tego wątku. Fotografię zgodną z tutejszym kanonem piękna ... czyli foto wewnątrz, nie więcej niż 1 M piksel, wykonane sprzętem AGD, z widokiem na meblościankę lub/i kaloryfer i przedstawiające z grubsza rower.

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...