Skocz do zawartości

[wycieczka] Wisła - szukam chętnych.


tinker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję w sierpniu pojeździć przez 6-7 dni w okolicach Wisły (tam gdzie mieszka A.Małysz :D )

Jeżeli ktoś z Was jest chętny aby się przyłączyć to ZAPRASZAM. Jak na chwilę obecną wybieram się sam.

 

A teraz jakieś szczegóły:

- ogólnie wyjazd ma być tani - bez szaleństw - spanie, jedzenie, jazda na rowerze

- proponuję dojazd do Wisły pociągiem (jestem z Warszawy, jeżeli chcesz samochodem to zrzucamy się na benzynę) - nie ma znaczenia skąd jesteś, dogadamy się

- nocleg w jakimś tanim pensjonacie - nie zależy mi na luksusach

- jedzenie - śniadania we własnym zakresie, obiady w barach itp.

- jeżdżę z założenia po szlakach górskich - im trudniej technicznie tym fajniej

- w swojej karierze zaliczyłem około 10 pobytów w górach - Krynica , Karpacz, Zwardoń, Szczawnica (po 6-7 dni) - jakieś tam doświadczenie mam

- unikam asfaltu o ile to możliwe

- codziennie inna trasa, dzień wcześniej planujemy z mapą jakąś trasę i jedziemy

- moja kondycja jest słaba, więc nie mam ochoty zbytnio się forsować - poprostu całodzienna (10 - 18) jazda dla przyjemności - postoje w schroniskach itp. (możliwe wjazdy wyciągami)

- nie ma dla mnie znaczenia na czym jeździsz - byle było sprawne, bezpieczne i nadawało się do jazdy MTB w ostrym terenie (konieczny kask)

- szukam osoby/osób (max 2-3) o podobnych wymaganiach i predyspozycjach

- płeć obojętna

- wiek obojętny (ja mam 25 lat )

 

Proszę się nie bać - nie gryzę :D

 

WAŻNA SPRAWA - JEŻELI MASZ JAKIEŚ PROPOZYCJE NA INNE MIEJSCE DO POJEŻDZENIA TO CZEKAM NA PROPOZYCJE. TERMINU DOKŁADNEGO RÓWNIEŻ NIE MAM - CZEKAM NA PROPOZYCJE.

 

Wszelkie propozycje i pytania proszę kierować na maila (ew. priv).

MÓJ EMAIL TO: konradgreda<małpa>tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...