Skocz do zawartości

adhed

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominając majowy 'długi' weekend, chciałbym wszystkim polecić strefę MTB Sudety, której rdzeniem była strefa MTB Głuszyca i do której przystąpiło kilka kolejnych gmin (sam nadziwić się nie mogę, że Gminy i Lasy Państwowe potrafiły zrobić coś wspólnie i w dodatku tak dobrze - gratulacje), tworząc tym samym jedną z największych stref MTB w Polsce.

Kilka spostrzeżeń:
1. Trasy są bardzo dobrze oznakowane i przygotowane.
2. Każdy znajdzie trasę odpowiadającą swoim umiejętnościom i kondycji.
3. Widoki i wrażenia z tras są niezapomniane.

W załączeniu przesyłam krótki filmik z czerwonego szlaku pomiędzy Głuszycą a Sokołowskiem, bardzo malownicza trasa, wszystkim polecam i zachęcam do odwiedzenia Strefy MTB Sudety.

Do zobaczenia na szlaku.

 

https://youtu.be/_A-8UtMB_YA

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ze strefy zrobili naprawdę dobrą robotę. Trasy świetnie oznakowane, mało dojazdówek asfaltowych i wszystkie trasy tworzą pętlę co pozwala zostawić blachosmroda w jednym miejscu np. Głuszyca parking przed Biedronką i w razie konieczności czyt braków kondycyjnych w miarę szybko i w większości z góry dotrzeć do auta. Jedyne minusy jakie dostrzegłem w czasie majowego weekendu to sporo powalonych i ściętych drzew szczególnie na zielonym singlu na Rybnickim Grzbiecie. Jak by ktoś się wybierał to polecam odbicie z zielonego na Waligórę. Widoki przy dobrej pogodzie powalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...