Skocz do zawartości

[lampa przedna] Author


Marix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem dziś Lampe authora xenon + LEd

 

władowalem do niej naładowane na full akumulatorki 2500 mAh energizer (4 sztuki)

 

Wedlug insturkcji lampa moze swiecic 4 h na xenonie bądź 110 h na ledach w trybiue ciągłym bądź 220 h w trybue migającym.

 

Pojecjhalem sobie potestowac lampe, przez jakies 15 minut pracowała w trybie LEd, prez jakieś 5 w trybie xenon i jak dojezdzalem do domu zapaliła mi sie lampka zużycia baterii!

 

Troche tego nie kumam!

jak przełączyłem na led to po chwili gasła ale to oczywiste bo mniejszy pobór energi.

 

Co jest? pół godziny łącznie to troche mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś nie tak z akumulatorami?

ja mam taką lampkę i akumulatory 2400mAh (chyba no name) i działa długo, mniej wiecej 1,5 miesiąca użytkowania (ok godziny dziennie LED).

 

a tak po za tym to sciema z tym xenonem, a po drugie co gorsze to lampka nie jest wodoszczelna - po deszczu trzeba jas suszyć.

 

wiecej uwag nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właściwie to zauważyłem, że ten xenon to zwykłe żółte światło.

 

ale 1.5 miesiaca uzywania samego LEDA?

 

nie wiem no akumy miały góra 5 cykli

zamóiłem nowe specjalnie do lampy bo tych uzywam do aparatu to zobaczymy

 

 

z tą wodoszczelnością, jeśli to prawda to porażka:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampkę zakupiłem w zeszłym roku pod koniec czerwca (akumulatry też) i pierszy raz ładowałem pod koniec wakcji (a uzywam nie mało).

 

z tą wodoszczelnością to rzczywiscie porażka, jak dobrze zmoknie to sama sie przełącza (zwiera przcisk i chyba nic nie da sie z tym zrobić.

 

a po za tym no to nawet dorze świeci, ale nie mam porównania do innych, bo nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...