Skocz do zawartości

[Poznań] nocne ustawki


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Szukam osób chętnych na nocne wycieczki po okolicach Poznania np. Swarzędz, Mosina, Biedrusko, Kiekrz itp  Wyjazdy w godzinach 19:00-24:00. Tempo ok 18-22km/h, zależnie od ekipy. Trasy raczej bocznymi drogami.

Jeśli znajdą się chętni to od marca możemy zaczynać :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, to raczej wieczorna przejażdżka niż nocny trening ;) Dla mnie nocny wypad zaczyna się po północy jak już prawie wcale nie ma ruchu na drogach i można na czerwonych przejeżdżać ;) Ostatni taki wypad nocny, to policja mi groziła tylko ;) Oczywiście skrzyżowania były całkowicie puste ;)

Jak pogoda będzie dopisywać, to się skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcje nocnego treningu też możemy przemyśleć, tylko wówczas musimy być na porównywalnym poziomie kondycyjnym, aby nikt nie został sam w jakimś lesie czy też za miastem.
Najpierw trzeba zobaczyć, jakie jest "zapotrzebowanie rynku" na przejażdżki a jakie na treningi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na piatkowie przy tesco. Na początek trasy by nie byly dlugie w moim wykonaniu bo dopadło mnie lenistwo zimowo-rowerowe i musze sie wkrecic na nowo :-) Ale jak najbardziej jestem chetny na wypady rowerowe, czy to turystyczne, czy to treningowe, czy to mieszane w wiekszym gronie zapaleńców rowerowych :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni są, więc proponuję pierwszą jazdę w poniedziałek 3 marca, godzina 19.00 (do uzgodnienia).
Przykładowa trasa: Swarzędz -> dziewicza góra -> powrót.

Lubię urozmaicać trasy więc, każde sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze trafilem na ten temat. Akurat wczoraj przejechalem kawałek trasy murowanej. W niektorych miejscach duzo blota. Troche sie zamojtalem i nie jestem pewien czy bylem na dziewiczej górze ;) skręciłem przy pierwszym skrecie jak byl znak na dziewicza górę za koziegłowami. Osobiście wolałbym wyjechac troche wcześniej np. 18 co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nic nie stoi na przeszkodzie, ale nie wiem, czy reszta osób przypadkiem sobie nie zaplanowała już czas na poniedziałkowy dzień. Myślę, że następnym razem możemy negocjować godzinę startu, a jutrzejsza godzina niech zostanie jak jest, czyli 19.00.

Jeśli widziałeś taką wieżę na szczycie, to znak, że byłeś na dziewiczej górze
http://miastodzieci.pl/includes/phpThumb/phpThumb.php?src=/images/stories/new/1208393_DZIEWICZA_GORA_wieza2.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie potwierdziłes że będziesz, wiec nie spieszylem sie i cos po 19 pojeździłem trochę wokół malty straszny wiatr w jedną stronę ;) na drugim kółku uslyszałem jakies strzały w korbie. Okazało się ze musiała mi się poluzowac miska suportu teraz jest juz chyba ok. Jakbys jutro był chętny na kręcenie to ja raczej też ;) gdzie jeździłes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jako ustalam miejsce spotkania i godzinę, to oczywiste, że będę :P
Oj w tym tygodniu będzie kiepsko z czasem, może w środę ale pewności nie mam. Ja też jeździłem wokół malty, z kolegą, bo akurat jeździł, więc nie zostałem tak zupełnie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy temat umarł, czy możliwa jest reaktywacja? Niedawno dotarła do mnie X1 "wyprodukowana" przez Grega, którą kupiłem specjalnie na nocne wyjazdy. Za dnia czasu nie mam. Chciałem jeździć sam, ale jak nie mam bata nad sobą w postaci umówienia się na wspólny wyjazd, nie jestem w stanie zmobilizować się, niestety.

Byłbym chętny na mniej więcej dwugodzinne wypady rozpoczynające się nie wcześniej jak o północy. Jestem znad południowej granicy Poznania ale dojazd do cytadeli i trasy na północ od Poznania jak najbardziej mi odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również ostatnio zaopatrzyłem się w wyżej wymieniona latarke. Troche juz z nia pojezdzilem daje rade. Ja jestem chetny na ustawke ale od przyszlego tygodnia bo wtedy koncze prace po 22. Ja najchetniej jezdzilbym juz od 22.30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilka dni temu byłem z kumplem na nocnej '' przejażdzce '' :D

Konkretniej mówiac na koncu lubonia wjechaliśmy w las, i jechalismy nim wzdłóż warty az do puszczykówka i z powrotem po ulicy ;) ( bo lampy zaczeły przygasac i ledwo juz było by widać w drodze powrotnej przez ciemny las :P )

 

Naprawde fajna '' przygoda '' adrenalina 100% , odrobina strachu ale wrazenia fantastyczne ;) ktoś by sie pisał na taka przejażdzke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...