Skocz do zawartości

[bielizna termoaktywna] Dla kobiety - narty/rower.


stawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym was jeszcze raz koledzy prosić o pomoc.

Moja dziewczyna chciała by sobie kupić komplet bielizny termoatywnej na wypady na narty oraz rowerowe.

Czy kupi już jakiś sensowny komplet do 100zł ? Czy to zdecydowanie za mała kwota ?

Proszę was o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj na temat bielizny to jest tu tego od groma.
Po krótce napisze co wart uwagi i wydania każdej złotówki.
Brubeck i Craft jeśli kupisz bieliznę z tej firmy będzie osoba zadowolona. Pamietaj że bielizna musi dobrze przylegać do ciała.
Z tych tańszych to tata użytkuje tą z Lidla i ma porównanie do brubecka, mówi że całkiem spoko spełnia swoją funkcję. Nie wiem tylko czy jeszcze w Lidlu dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za stówę nie kupisz dobrego kompletu, nawet na wyprzedażach. Możesz kupić za to jakiś cienki komplecik, ale na mrozie, a na nartach zwykle jest mróz - zmarznie. Zwykle za ponad stówę kosztuje dobra sama koszulka albo same spodnie termoaktywne. Dam przykład: mam komplet termo Craft http://sporto.com.pl/pl/p/CRAFT-ACTIVE-2-PACK-Bielizna-termoaktywna-damska-/1207. Nadaje się na umiarkowany mróz i trochę powyżej zera. Jak ktoś ma jeździć na nartach przy -20C to już trzeba kupić grubszy i droższy komplet. Ale jak widać tej zimy więcej nie trzeba było poza kilkoma dniami. Reasumując na takie zimy, jak ostatnie - dobra bielizna, a moim kobiecym okiem jest bardzo ładna kolorystycznie i miła w dotyku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie proponuję ci hiper drogiego Brubecka ani Lidlowego szajsu lecz coś bardzo ciepłego, miłego w dotyku i w miarę taniego.

 ale ....mało kobiecego

 

http://armyworld.pl/product-pol-853-Bielizna-Termiczna-Termoaktywna-Level-2-III-Gen-Helikon-Czarna-Komplet-Bluza-Kalesony.html

 

Bielizna jest bardzo ciepła gdyż zakładając na nie tylko jakieś spodnie wierzchnie można w komforcie wytrzymać przez długie godziny przy temperaturze -10 st C. Na uwagę zasługuje także dość długi golf, którego nie znajdziesz w innych kompletach bieliźnianych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...