Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot FR.org Info + zapisy 27.06-29.06


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsca som:D

 

 

 

A Twój pokój rozumiem, idzie z innej puli? Czy tu mamy Cię wpisać? Jak się zapisałeś, całkowicie prywatnie?

 

 

Uwielbiam kombinatorów, lubią robić pod górkę  :verymad:

Zapłaciłem zaliczkę za dwuosobowy pokój ,a z jakiej puli tego nie wiem ;-(.  To się nazywa zaradność i zwolnienie innych z części pracy ;-) Od 2 lat tak robię parę innych osób i jakoś świat dalej istnieje ;-)

Jeśli jest jakiś zgrzyt to można się dopytać z jakiej to puli w ośrodku. Czy ktoś ze zlotu wysłal im pieniadze za tenże pokój. Tzn Ja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, czy wspominałeś przy rejestracji coś o zlocie forum, bo nie wiadomo czy dopisali Cię do naszej puli miejsc noclegowych czy do pozostałych. Jeśli do pozostałych to nie ma żadnego tematu, ale jak do naszych, to teraz Przeor nie wie ile jeszcze osób może dopisywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza
Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza

 

 

????????
 "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Weź sobie urlop na żądanie i po kłopocie  :laugh:  :laugh: 

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza
Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza

Super, dzieki, jestes strasznie przydatnym forumowiczem. Gratuluje :)

 "Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Weź sobie urlop na żądanie i po kłopocie  :laugh:  :laugh: 

 

 

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza
Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza

 

 

jestes strasznie przydatnym forumowiczem.
Dzięki,kolega chyba nie zna się na żarcie ale to nic,a tak jak pisałem wcześniej skoro wypada ci że jesteś w pracy to możesz zawsze wziąć urlop na żądanie i przybyć każdy jest mile widziany a im więcej nas to fajniejsza impreza,więc zamiast panikować to ruszyć szare komórki i pokombinować coś  
Odnośnik do komentarza

Po pierwsze Mrówa nie ma szarych komórek :P

Po drugie w Angli nie ma takiej instytucji jak urlop na rządanie

Po trzecie Mrówa jest ode mnie szybszy więc cieszę się, że nie będzie go w Brennej, przynajmniej nie będzie mnie dołował.

Po czwarte, Mrówa wyszalejemy sie tydzień wcześniej w Świeradowie :D

 

 

Jak się wszyscy zjawią co deklarują to będzie ponad 40 osób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza
Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza

Super, dzieki, jestes strasznie przydatnym forumowiczem. Gratuluje :)

Jak dotąd od założenia konta napisałeś dwa posty, z których żaden nie jest "przydatny" nawet w tak offtopowej dyskusji jak tutaj.

Tak więc nie rozpychaj się łokciami w nowym towarzystwie, bo możesz źle skończyć :D Nienawiść do świeżaków tak nas wychowano...

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza
Ukryte przez safian, 8 Czerwca 2014 - Gównoburza

Jak dotąd od założenia konta napisałeś dwa posty, z których żaden nie jest "przydatny" nawet w tak offtopowej dyskusji jak tutaj.

Tak więc nie rozpychaj się łokciami w nowym towarzystwie, bo możesz źle skończyć :D Nienawiść do świeżaków tak nas wychowano...

Jak to sie mawia w mniej znanych Wam kregach: " nie jestem tu dla przyjemnosci.. " :)

 

Spoko, nie mam zamiaru Wam tego Forum Rowerkowego trolować, jedynie z autorem tematu chciałem podyskutowac, wiec slow down koleżanki.... i koledzy :)

Jak dotąd od założenia konta napisałeś dwa posty, z których żaden nie jest "przydatny" nawet w tak offtopowej dyskusji jak tutaj.

Tak więc nie rozpychaj się łokciami w nowym towarzystwie, bo możesz źle skończyć :D Nienawiść do świeżaków tak nas wychowano...

 

Kolega ma Warszafkowe, widze maniery i łokciami sie do metra rozpycha, ma kolega racje ze może sie źle skończyć wiec kolega tą stolycką nienawiść w buty pomiedzy słome włoży, ok?(mińsk maz, to juz W-wa?) A nie pytany, niech niepotrzebnie głosu nie zabiera :) 

 

Przeor co Ty masz za kolegów!?

Odnośnik do komentarza

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...