Skocz do zawartości

[ZLOT] VI zlot FR.org Info + zapisy 27.06-29.06


Przeor

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy parafianie!

Coś tam wypisałem w pierwszym poście. W związku z małą ilością czwórek, pierszeństwo miały ekipy, które przyjeżdżają razem. Łatwiej im będzie logistycznie się organizować. No i jedna dla mnie bo to ja decydowałem :P

 

 

 

Żarcie trzeba zamówić i opłacić co najmniej tydzień do przodu. Przypominam, że w bezpośredniej okolicy nie ma żadnego sklepu, baru do którego można podskoczyć. Trzeba zjechać na dół.

Kasy za wcześniejszy pobyt nie musicie mi wpłacać, na miejscu sobie ogarniecie. Tylko dajcie mi znać od kiedy. Wpiszę wtedy na listę i będą się Was spodziewać w ośrodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 10 Czerwca 2014 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 10 Czerwca 2014 - Brak powodu

Venom ale z tego co widzę to masz dwójkę z marciniuszem, wiec gdzie Ty chcesz mnie tam jeszcze upchnac? :) chyba że jest jednak miejsce to chętnie je przygarne :P

Venom ale z tego co widzę to masz dwójkę z marciniuszem, wiec gdzie Ty chcesz mnie tam jeszcze upchnac? :) chyba że jest jednak miejsce to chętnie je przygarne :P

Venom ale z tego co widzę to masz dwójkę z marciniuszem, wiec gdzie Ty chcesz mnie tam jeszcze upchnac? :) chyba że jest jednak miejsce to chętnie je przygarne :P

Venom ale z tego co widzę to masz dwójkę z marciniuszem, wiec gdzie Ty chcesz mnie tam jeszcze upchnac? :) chyba że jest jednak miejsce to chętnie je przygarne :P

Odnośnik do komentarza

O widzę, że mną już rozporządzono :) 

 

Nie będę wnosił sprzeciwów. No może tylko do tego, że mi się ksywka rozrasta. Nie Marciniusz tylko marciniusz

 

Jakoś nawykłem do wieloosobowych pokoi zlotowych i dziwnie będzie mi w niekoedukacyjnej dwójce bez przyzwoitki ;) Tak luźno rzucę, że chętnie bym się wprosił do trójki c1acha, jeśli to nie problem i nie ma sprzeciwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabukowalem bezpośrednio pokój 2 osobowy i dałem zaliczkę. Czyli 2 osoby do zlotu.

 

Jak bezpośrednio? W ośrodku?

 

Jak tak to jeszcze dychę na ognisko musisz dać albo nie będziesz się przy nim grzał:P

 

To już Cię nie dopisuję bo mi się bałagan w papierach zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jakieś 3 lata tylko czasem coś tu czytałem, więc witajcie po przerwie :)

 

Byłem na chyba trzecim (w Pieninach) zlocie i dobrze wspominam.

 

Słusznie wnioskuję podsumowania w pierwszym poście, że miejsca są i można się jeszcze dopisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca som:D

 

 

 

Tak ,bezpośrednio w ośrodku. Moje towarzystwo jest bardziej drogocenne niż ta dycha ;-) Poza tym będę miał się przy kim grzać ;-)
Dyche juz odłożyłem w bezpieczne miejsce;-)

A Twój pokój rozumiem, idzie z innej puli? Czy tu mamy Cię wpisać? Jak się zapisałeś, całkowicie prywatnie?

 

 

Uwielbiam kombinatorów, lubią robić pod górkę  :verymad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

 

Zamierzam przyjechać 26-go w czwartek. Przelewać za całość i załatwisz temat?

 

Czyli:

- 3x nocleg

- 3x obiadokolacja

- 3x śniadanie

- ściepa na ognisko

daje 235zł do wpłaty?

 

I przy okazji - ma ktoś wolne miejsce transportowe na jeden osobo-rower z/przez Łódź? Pociągiem do Bielsko-Białej nawet nieźle to wychodzi, ale oczywiście wózkiem fajniej, bardziej ekonomicznie dla kierowcy i pod sam budynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpłać wszystko mi, wszystko ogarnę. Właśnie tyle mi brakuje do biletu do Kanady :P

 

Jakbyś się zdecydował jechać w piątek, to ja pojadę przez Uć bo zabieram koleżankę Alkor. Trochę się jej boję, bo jej nie znam, a tak, we dwójkę byłoby raźniej.

 

W łodzi powinienem być 7-8 w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...