Skocz do zawartości

[rower]29 er do 8.500zł alu waga 11.3kg czy carbon 10.5kg


deaddance

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie podziękowania za dysputę , cóż jakby nie patrzeć jest to sporo kasy , dlatego utworzyłem ten temat.Podstawa roweru to rama , osprzęt idzie cały do wymiany w przeciągu 3 sezonów najpóżniej.Dlatego moje obawy czy carbon jest na tyle wytrzymały , gwarancje są do d...y , uwierzczie i nie dajcie się nabrać sprzedawcy , wszystko cacy dopóki ktoś nie uderzy w widelec ,rame itd. lub nie zaliczysz dzwona.Jeszcze jedno , słyszałem aby unikać lekkich carbonów, bo to jest jak z każdym lżejszym materiałem super,super tylko na krótką metę.Ale niech będzie ten carbon :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ dobrze rozumiem. Obaj uważacie że skoro np. sklep może dać upust X% przy zarobkach ~30% od ceny detaliczej sugerowanej przez producenta to również Canyon sprzedający bez udziału pośredników (czyt. sklepów) też powinien tak robić. Czy nie tak?

 

Przedmówca pomylił się pisząc, że "chyba" nie rozumiesz : Ty zdecydowanie nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie rozumiesz co piszesz. Jak sklepowi będzie się opłacało dać rabat 35% skoro na rowerze zarabia 30%? 10-15% to się zgodzę ale bez przesady.

 

Sklepy robią promocję przede wszyskim po to aby zrobić miejsce na nową kolekcję a nie po to żeby tylko sprzedać. Producent nie musi tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...