Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma? Niezgodność towaru z umową uniemożliwiająca prawidłowe użytkowanie pulsometru zgodnie ze specyfikacją.

Jak kiedyś stację pogodową w Lidlu kupiłem, która przy zamkniętym oknie była w stanie skomunikować się z zewnętrznym nadajnikiem tylko do 10 cm dystansu to jeszcze tego samego dnia odnosiłem. Zwrot pieniędzy od reki. Z pulsometrem będzie tak samo.

Generalnie nie miałem na myśli reklamacji ujętej w formie zwrotu pieniędzy. Używając słowa 'reklamacja' chodziło mi raczej o wymianę na, że się tak wyrażę, działający egzemplarz, bo z wcześniejszych postów można było wysnuć wniosek, że ten brak funkcjonalności dotyczy jakichś pojedynczych sztuk. A tutaj mamy zgoła inny przypadek - ten model, a raczej jego parametry, kompletnie nie odpowiadają specyfikacji podanej w instrukcji/ofertach handlowych, co notabene słusznie zauważyłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były kiedyś (dwa lata temu?) w naszym Lidlu opony zwijane, podobne do tych z obecnej oferty niemieckiej. Ciekawe, jak się ludziom sprawują - albo sprawowały :-) Wcale bym się nie zdziwił, gdyby w jesiennej (sierpień?) ofercie rowerowej też u nas się pojawiły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginasz ręcznie łańcuch w stronę blaszki luzem i wszystko ładnie się rozpina. Ze SRAMem po raz pierwszy bawiłem się 10 minut do póki nie wziąłem kombinerek w łapę i już po kolejnej minucie -voilà ! Zatem co jest szybsze?

Wadą jest to, że blaszka ze sworzniami może już pozostać w kształcie banana, jeśli jest zrobiona z marnego materiału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łatwiej to się zdejmuje niż np PowerLink od Srama

 

 

Zginasz ręcznie łańcuch w stronę blaszki luzem i wszystko ładnie się rozpina. Ze SRAMem po raz pierwszy bawiłem się 10 minut do póki nie wziąłem kombinerek w łapę i już po kolejnej minucie -voilà ! Zatem co jest szybsze?

 

Spinkę SRAM dla łańcucha 8 rzędowego zdejmuję w czasie poniżej 10 sekund na luźnym łańcuchu używając do tego dosłownie dwóch palców i nie wyginając niczego, jedynie lekko naciskając na blaszki także... et voilà ;)

 

Wadą jest to, że blaszka ze sworzniami może już pozostać w kształcie banana, jeśli jest zrobiona z marnego materiału.

 

No to super spinka, prawie tak dobra jak Shimano :P Na całe szczęście widzę że są sprzedawane w parach, pewnie na tę okoliczność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś jest w Niemczech oferta rowerowa w Lidlu http://www.lidl.de/de/rund-ums-rad-ab-10-07/c12949  p.s. Pulsometr oddałem zwrócili kase bez problemu nawet nie pytając czemu oddaje, chciałem wymienić ale nie było już na sklepie wówczas jak byłem.

 

Właśnie wróciłem z niemieckiego lidla i po rozpakowaniu stojaka serwisowego bardzo żałuje iż niekupiłem ich więcej. Bardzo solidna konstrukcja. Za te pieniądze zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz tak samo jak zakładasz ... łatwiej to się zdejmuje niż np PowerLink od Srama ...

 

Pozdro

Używam takich spinek (innych nie ma w sklepie rowerowym)

I polecam używać ich tylko raz, bo ostatnio po 3 zapięciu pękła i całe szczęście nie wybiłem sobie zębów.

Kosztują u mnie 2,5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...