Skocz do zawartości

[dyskonty] Lidl, Biedronka, Aldi etc. oferta rowerowa 2014 cz.1


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jutro sprawdzę dwa lidle w Sosnowcu to dam znać jak tutaj jest z tymi butami, jeśli nie będzie to wielka szkoda, to jedyne co nam zamiar kupić.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a orientujecie się może, czy jest to strój bardzo obcisły? Tak jak noszą profesjonaliści, czy może trochę luźniejszy? Nie chciałbym bardzo obcisłego, a noszę XL, więc rozmiar wyżej odpada.
nie sugeruj sie rozmiarowka tylko kup kilka rozmiarow, przymierz w domu i oddaj reszte

ja mam 196cm wzrostu a kupilem L-ki bo wieksze byly za duze na mnie :P

ale te sa zupelnie inne wiec trzeba przymierzyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem kasku z najbliższej oferty. Co myślice, czy warto kupić taki lidlowski kask czy warto dołożyć parę złotych i zdecydować się na tani kask z firm rowerowych jak np.:

Kellys Blaze

http://allegro.pl/kask-rowerowy-kellys-blaze-4-kol-roz-s-m-54-57cm-i4237777989.html

Author Rocca

http://allegro.pl/kask-rowerowy-author-rocca-3-kolory-2-rozm-nowosc-i4228648442.html

Merida B-Skin

http://allegro.pl/kask-merida-b-skin-regular-m-56-58-super-nowosc-i4207649602.html

 

Nie mam w tym względzie doświadczenia, bo do tej pory jeździłem mało, lokalnie i nie miałem kasku.

 

Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodenki z najbliższej oferty będą chyba pierwszymi w Lidlu spodenkami na szelkach - może akurat wkładka będzie tam gdzie trzeba :) Mnie i tak nie przekonają, wkładka na pewno szałowa nie jest a materiał może być tak samo nieprzewiewny jak we wcześniejszych lidlowych obciślakach.

 

Co do koszulki niepokojący jest tylko zamek przez środek - może być "odczuwalny" podczas jazdy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hogg, wiesz w takich sytuacjach przydają się lata doświadczeń z lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych XX w. :-P

Jest w tym dreszczyk emocji, adrenalina... Jaki rozmiar uda się złapać? Jaki kolor? Czy będzie komitet kolejkowy... :-D

A najlepiej to mieć znajomych w Lidlu lub czekać na przeceny. -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to taka żenada. Niektórzy nie jeżdżą profesjonalnie i nie chcą wydawać większej ilości gotówki na strój czy sprzęt a skoro mogą wyjść z domu wcześniej i postać chwilę żeby coś złapać to nie widzę problemu.

 

A co do kasku ciekawe czy nie będzie on typu "czołg" na głowie bo wygląda fajnie i za tą cenę do zwykłej mojej jazdy się nada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to taka żenada. Niektórzy nie jeżdżą profesjonalnie i nie chcą wydawać większej ilości gotówki na strój czy sprzęt a skoro mogą wyjść z domu wcześniej i postać chwilę żeby coś złapać to nie widzę problemu.

 

 

Jako żywo przypomina mi to wystawanie za komuny za papierem toaletowym czy kawałkiem wędliny, żeby "coś złapać". Dla mnie żenujące i tyle, bo akurat pamiętam tamte czasy. Nigdy więcej. I nie dziw się kolego, że dla mnie horda spragnionych towarów "klientów" marketu tłocząca się pod sklepem jest i żenującym i smutnym zarazem widokiem. To pokazuje w sposób bardzo jaskrawy, jak daleko nam jeszcze do Europy i cywilizacji zachodniej, zarówno pod względem finansowym jak i mentalnym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zastanawiam się nad kupnem kasku z najbliższej oferty. Co myślice, czy warto kupić taki lidlowski kask czy warto dołożyć parę złotych i zdecydować się na tani kask z firm rowerowych jak np.: Kellys Blaze http://allegro.pl/ka...4237777989.html Author Rocca http://allegro.pl/ka...4228648442.html Merida B-Skin http://allegro.pl/ka...4207649602.html   Nie mam w tym względzie doświadczenia, bo do tej pory jeździłem mało, lokalnie i nie miałem kasku.
bardzo dobre pytanie. ten juz nie kosztuje 50zl, wiec moze warto sie zastanowic?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż rozumiem co masz na myśli, mi bardziej chodziło o ludzi, którzy nie będą specjalnie wstawać godzinę czy ile czasu więcej żeby tylko być pierwszym, bardziej miałem na myśli tych którzy wstaną wcześniej przed pracą/szkołą/czy niż zwykle i przejdą się na otwarcie lub chwilę po. Do stojących babć i dziadków od rana mam podobne zdanie (nie będę nawet wspominał o ludziach, którzy biorą cały koszyk na sprzedaż) szczególnie że kupują i nie wykorzystują tego albo wręcz biją się bo muszą to mieć. Zwykły szary człowiek jak ja wstanie trochę wcześniej i się przejdzie i jak będzie to kupi jak nie to trudno ale nie bedzie stał godzinami przed otwarciem sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to zobacz co się dzieje w Europie, Japonii czy w USA. Ile stoją ludzie za nowym iphonem, windowsem czy co rocznnymi przecenami świątecznymi. Zaoszczędzenie kilkuset zł, euro czy jenów jest tak samo kuszące dla wszystkich.

 

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila, a jak będzie promocja w supermarkecie to ludzie najpierw zakupią roboty kolejkowe jak w Alternatywy 4.

Co do rzeczy z Lidla. Koszula z długim rękawem - namiot. Spodnie długie z wkładką ujdą, choć lekko krótkawe i za szerokie na mnie.

Bielizna funkcyjna jak najbradziej OK, nawet rozmiary jakby lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pic or didn't happen  :icon_wink:

 

Nie no, żartuję, nie mam zamiaru bawić się w detektywa ani prokuratora. Skoro twierdzisz, że masz nowy model to tak na pewno jest. Nie zmienia to faktu, że najczęściej dostępne były wersje kasków z pierwszego screena, bardziej zabudowane i z mniejszą liczbą otworów wentylacyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam kask i telefon pod ręką, więc wstawiam fotkę: 

 

 

2014-05-20%2009.00.13.jpg

 

Jedyny minus tego kasku, to że z przodu w trzech otworach ma siateczki, a w pozostałych dwóch tej siatki nie ma - kilka razy zdarzyło mi się, że wpadał mi we włosy jakiś owad, ale jak za tą cenę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kams

A mógłbyś określić co rozumiesz przez "duży", czy wygląda on naprawdę jak by się założyło hełm czy jest po prostu większy po bokach ale dalej taki dłuższy bardziej opływowy bo na zdjęciu ciężko dostrzec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zawiodłem tym brakiem siateczki a i pisałeś, że jest on "duży" na głowie. W takim razie jeden potencjalny zakup mi odpada bo z pełną siatką z przodu i wyglądającego jak duży to mam już Uvexa, a liczyłem że lidlowy jest skromniejszy w budowie. Pozostaje stojak. 

 

Dzięki za info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem styczność z jednym z wyższych modeli firmy Giro i powiem Ci, że ten z lidla jest dużo większy od tamtego, ale z kolei jest mniejszy od tego przysłowiowego hełmu.

 

Głowa wygląda normalnie, ale nie nastawiaj się na kształt kasków typu "Pro".

 

Najlepiej to sam się przejdź do Lidla jak będzie ta oferta i sprawdź, czy Ci pasuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...