Skocz do zawartości

[złodzieje] Wszyscy z Krakowa UWAGA!


klima

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodzą mnie straszne słuchy iż w Kraku w Lasku wolskim rozpanoszyli sie złodzieje,

Dwóch dalszych kolegów zostało napadnietych w okolicy kopca kościuszki.

Udało im się wybronic kaskiem i siodełkiem ale efakt to siniaki i złamane przedramie!!!!!!!!!!!!

Słyszałem tez o bandzie w okolicy zoo.

5 gości z pałami atakuje głownie samotnych bikerów!!!!!!!!!

popularne są też linki(zyłki) pomiedzy dzrewami na wyskosci szyji!!!!!!!

Czy może kots cos wiecej słyszał o tym.

A w innchy miasta zdarzają sie podobne rozwałki???

 

Policja pownna wkroczyc do lasu i nas bronic!!!

Ja to uważam za hardcore więc umieszczam a tym dziale.

Prosze o jakies informacje rady.

Czym sie bronić gaz maczeta (mam taką ogrodową 40 cm :unsure: ), może wiatrówka???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Policja pownna wkroczyc do lasu i nas bronic!!!

Ja to uważam za hardcore więc umieszczam a tym dziale.

Prosze o jakies informacje rady.

Czym sie bronić gaz maczeta (mam taką ogrodową 40 cm :unsure: ), może wiatrówka???

 

Co ty ? Maczeta zabijesz raczej a chyba nie warto isc do wiezienia za jakiegos drecha ??

wiatrowka nic nie zrobisz, ciezkie, niewygodne i wolno sie laduje chyba ze mowisz o takim pistolecie wiatrowce.

tez raczej duzo im tym nie zrobisz. Nozem to samo co maczeta, a palka teleskopowa tez jest grozna wiec jak ktos zamierza jej uzywac to musi umiec sie tym poslugiwac. Pozostaje gaz, albo paralizator ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez miałem nadzieje

w niedzile powinno bys dosc bezpiecznie bo jest dużo ludzi spaczerowiczów i bikerow więc nie bedą sobie robili kłopotów i za dużo swiadków.

A to wcale nie sa dresy!!!!!!!!!

tylko dobrz znajace sie ziomki które wiedza co kraść i rozrózniają makrokesze od rowerkó które porezenyują już jakis poziom :025:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kiedyś spotkanie z takimi typami w Lasku Wolskim, ale się wybroniłem śrubokrętem i chyba się przestaszyli (było ich dwóch) bo złapałem strasznego agresora... Fakt faktem, miałem po prostu szczęście, że sobie odpuścili... Bez komentarza.

 

Dobrze jeździć co najmniej 3 osobowymi grupami. Tak własnie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jeszcze nikomu sie nic nie stalo ? jesli chodzi o smierc to moze i nie ale np. to zlamane przedramie to tez cos.

w tym wlasnie sek ze musi stac sie cos bardziej drastycznego ... niestety. Ale u nas tak wlasnie wszystko dziala - dopiero jak stanie sie cos powaznego to wszyscy podnosza lament i policji nagle bedzie wszedzie pelno ... do czasu oczywiscie i potem wszystko wroci do polskiej normy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no strasznie mnie denerwuje że nawet w spokojnej dzielnicy coś takiego sie dzieje :025:

tzreba uważac wieczorem na pewno nie jeździc ale w dzien do południa tez nie bezpiecznie bo własnie wtedy mało ludzi jest w lesie.

jka dwóch ziomków to mozna sie broni i jak jeszcze nic nie maja ale jak jest więcej i sa wyposażeni to lipaaaaaaaaaa

Na razie trzeba zbierac dane i jak beda jacys świadkowie to trzeba nagłośnic sprawe.

Gazety tv "pod napięciem"!!!!!!!!!!!!!

 

Mówcie wszyscym bikerom z kraka o tym

Im wiecej osób będzie ostrozniejszych tym lepiej a jak się kiedys zbierzemy grupą to :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: nie bedzie wesoło dla takich szmat które życ nie daja w najpiekniejszym miejscu kraka!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myslicie że jak się zbierzecie grupą to oni wyjdą z tych krzoków? Bo ja coś niebardzo w to wierze... nie mniej jednak w razie jakiegoś pukania to jestem z wami:)

Skur... jak na mnie. Jestem w stanie zrozumiec wszystko ale zlodziei rowerów to ino po mordach.

Bede w krakowie w polowie lipca - fajnie jakby się znalazla jakaś ekipka do wspólnej jazdy... bo raczej z kumplem (15 lat) tylko w dwóch bedziemy się bali jeździć... (on ma scotta całkiem niezłego, a ja na razie jeszcze radiusa - ale i tak nie chciałbym go stracic)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro to pisac ale policja a naszym kraju to cioty, szukaja łatwego kasku na przejsciach dla pieszych lub tez szukaja ludzi pijacych piwo za marketem wypisujac mandaty :) reaguje dopiero jak cos sie stanie, a tak nie powinno byc. Porzadni ludzie z bandziorami musza rozprawiac sie osobiscie, a jesli sprawy zajda za daleko to sa w stanie tylko powiedziec dlaczego nie wzywaliscie policji, hehe jakby to cos dawalo.. :) cioty cioty cioty, jedna sprawa to taka ze to cioty o czym juz wyzej napisalem a druga to taka ze maja tak debilne prawo ustalone przez nasz "wspanialy" rzad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze takie moje 5 groszy.

Trzeba podzielic zuli w lesie na tych którzy szukaja zaczepki i 5zł na browca.

To wtedy szybko do domciu :)

a jak chodzi im typowo o rower to problem bo działaja rozsądnie, skrycie, i sa przygotowani!!!

A co do rozprawienia sie z takimi typami to trzeba by zobaczyc jakies miejsca gdzie lubia aktakować.

wypuścic kogoś na przynęte i jak by zaatakowali to pożałowliby że ich matkom zachciało się miec dzieci!!!!

:D:) :028: :028: :) :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro to pisac ale policja a naszym kraju to cioty, szukaja łatwego kasku na przejsciach dla pieszych lub tez szukaja ludzi pijacych piwo za marketem wypisujac mandaty :( reaguje dopiero jak cos sie stanie, a tak nie powinno byc. Porzadni ludzie z bandziorami musza rozprawiac sie osobiscie, a jesli sprawy zajda za daleko to sa w stanie tylko powiedziec dlaczego nie wzywaliscie policji, hehe jakby to cos dawalo.. :D cioty cioty cioty, jedna sprawa to taka ze to cioty o czym juz wyzej napisalem a druga to taka ze maja tak debilne prawo ustalone przez nasz "wspanialy" rzad.

 

Zbastuj trochę z tym prostackim jezykiem dobra!?, mam (nie?)STETY okazję pracować w tej firmie już dłuższy czas, mój stary robi tam od zawsze, gdybyś wiedział jak wygląda to od środka mówiłbyś inaczej, w policji jest zapieprz na maxa, robi się po godzinach, nienormowany czas pracy (na telefon - dzwonią i musisz) dziennie widzę dziesiątki gnojków poskuwanych, leżących na podłodze, przykutych do kaloryferów, często ryczących jak dzieci ale jest ich tylu ze wyłapać nie sposób.... a to że dzielnicowi/patrole etc. boją się grup agresywnej młodziezy to chyba normalne, nie ma dnia żebym na komendzie nie widział jakiegoś policjanta ze skutą mordą za przeproszeniem albo nie widział że ktoś poszedł na zwolnienie bo np. leży w szpitalu, teraz nikogo się nie szanuje, policjanci najnormalniej dostają w (inna sprawa zę jak sie dorwie tych cfaniaczków idą siedzieć za napaść na policjanta podczas służby - bardzo ciężki zarzut!) Policja musi mieć autorytet który wyrobić teraz można już IMO tylko siłą, lać gnoi, jeszcze wiecej strzelania na stadionach do kiboli itp - niech bedą przestrogą, puszkowania gówniarzy i kozaków - to gnoje mają bać sie policji a nie na odwrót jak jest teraz... Jak sam byś siedział w radiowozie a dużurny kazał by ci wylegitymować czy chociaż rozpłoszyć jakąś nawet nie duża grupkę "dresów" to jestem pewny że miał byś pełne gacie i nawet byś z auta nie wysiadł. A co do mandatów za przyziemne sprawy takie jak wymieniłeś to mnie akurat bardzo wkur**ia jak nie mogę sobie spokojnie na spacer pójsć nad odrę, czy gdzieś do lasu bo masa śmieci, puszek butelek itp - dosłownie slalom - każdego takiego IMO słusznie nalezy karać.

 

 

wydaje mi sie ze policja powinna zrobic jakas prowokacje...

o takich zdazeniach slychac coraz czesciej...

 

Prowokacja dziennikarska jest dozwolona ale policyjna nie...... tyle jeśli chodzi o przepisy, żałosne......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie wiem jak mając lat 19( tak przynajmniej wynika z twojego info) mozna pracowac od dluzszego czasu w policji ..ale wracajac do twojego wywodu, wyrabianie autorytetu siłą..bardzo śmieszne..zapewne to mają być te chamskie odzywki jak pijesz piwo na ławce i nawijanie do ciebie na TY przez panów policjantów gdyż poważnie łamiesz prawo ..co robicie żeby ten autorytet sobie wyrobić? ciągle słychać o wałkach i przekrętach policjantów, współpracy z gangsterami i ochranianiem burdeli..w ten sposób nie zdobywa sie zaufania społecznego..co do bandziorów to jestem za niech czują respekt przed wami....tylko nauczcie sie najpierw rozróżniac spokojnych ludzi od marginesu..bo najłatwiej jest wyładować swoją frustracje na dzieciakach w parku pijących piwo..najpierw nauczcie sie kultury osobistej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misha moze i masz troche racji, ale sorki stane w obronie glin :( - generalizujesz- traktujesz wszystkich jedną miarą :/. To tak jakbys jechal na rowerzystow za to ze debile sobie urządzają slalom miedzy przechodniami przy predkosci 40-50km/h....tylko jechalbys na wszystkich a nie na danego ;].

 

Ale fakt faktem ze policja powinna byc dla ludzi a realnie to policja robi za pośmiewisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta Polska jest poana....... mać nawet nie ma jak się bronić.....powinni wprowadzić jakiś przepis umożliwiający użycie jakiegoś narzędzia w celu samoobrony.......żeby nawet jak się połamie jakiegoś delikwenta nie ponosić za to konsekwencji.....oczywiscie w celu samoobrony.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer moze i rzeczywiscie jest tak jak mowisz, ale co mnie to obchodzi jak jest "wewnatrz" nas obywateli obchodza skutki, ktorych NIE MA po czesci wlasnie z tak idiotycznego prawa przez ktore policja czesto jest bezsilna przy tym osmieszajac sie. Hammer u mnie pod klatka jak policja przyjezdza to gnojki sie z ich smieja a jak odjezdzaja to ich wyzywaja.. przeciez to jest niedopuszczalne a tak niestety jest.

 

z tym cioty moze przesadziłem, bo w sumie czego winien jest zwykły policjant, ale od dawnaaa widze co sie dzieje u mnie w klatce i jakos trudno mi jest szanowac policje tym bardziej ze wiedza ze to najgorsza klatka na osiedlu a NIC nie robia, spoldzielnia to samo, u mnie w klatce parter wyglada jak z blair witch project, ehh ksiazke mozna by napisac o tym co tutaj sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że takie ostrzeżenie padło

 

pierwsza reakcja, czyli oburzenie jest za Wami

 

pisze za "Wami" bo do krakowa mam daleko i Wy macie problem

 

polowanie na bandziorów, bo tak ich trzeba nazwać, w Waszym wykonaniu nie wchodzi w rachube

nawet na Dzikim Zachodzie sciganci bandytów najpierw zostawali pomocnikami szeryfa :)

 

w kołobrzegu był również identyczny problem /park, w którym niejeden portfel stracił, zyskując w zamian siniaka/

 

mieszkańcy zaczęli gnębic radę miejską prezydenta miasta komendanta policji pismami

w akcji wzięli udział lokalni dziennikarze

akcja spowodowała nasilenie ilości patroli policji i straży miejskiej

a radni przeznaczyli troche kasy na oświetlenie parku

 

nie musicie angażowac mediów krajowych bo to jest lokalny problem

 

niech każdy z krakowskich bikerów napisze pismo do lokalnych władz opisując zagrożenia

dobry skutek daje przekazanie takich informacji do radnych opozycji wobec aktualnych władz dzielnicy /miasta/ , poniewaz daje im sie szpikulec do kłucia decydentów

 

zacznijcie Wasze żale przelewac na papier i wysyłac do urzędów i komisariatów

porozmawiajcie z lokalnymi mediami

zbliżaja sie wybory do samorządów należy to wykorzystać

powodzenia

 

pozdrowienia znad morza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...