Skocz do zawartości

[Milicz] Giełda


Time

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czyli mam rozumieć ze sprzęt raczej bez udokumentowanego pochodzenia? Jeśli nie to warto sprawdzić. Jeśli tak, to szkoda, nie chcę koniuktury napędzać. Wiem co bym czuł jak by mój rowerek zginął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gielda jest w piatki od rana na placu przy stacji lotos przy wjezdzie od strony trzebnicy . A co do legalnosci to ktos wyzej ma troche racji i nie ma poniewaz na gielde zaglada czesto skarbowka i policja druga sprawa to ciezko o rower z papierami skoro sami kupuja je na zachodzie bez dokimentow jedynie biorac kwit ze nabyli w danym sklepie (serwisie okreslona liczbe sztuk) gdzie tylko czasami wlascicielowi chce sie bawic w wymiane nazw marek modeli ktore sprzedal. Swoja droga do kogos wyzej dlaczego skoro wiesz ze maja cieple rowety nie zglosisz na policje tylko na to pozwalasz ?? A moze dowodow brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak kiedys mialem okazje byc kilka razy w holandii czy niemczech w sklepach po uzywane rowery i jesli chodzi o dokimenty to nie jest tak ze maja do nich papiery jedynie wystawiaja pokwitowanie ze nabylo sie dana ilosc rowerow czasami wypisuja dokladnie jakie modele sprzedali . Niemiec badz holender oddajc rower w komis do sklepu badz oddajac w rozliczeniu chcac kupic taniej nowy tez nie zawsze oddaje z dokumentami . To tyle z mojej strony . Fajnie za zglosiles i przynioslo efekt . Sam sprzedaje czasami jakies rowerki i jeszcze nie zdarzylo sie ze cos bylo nie tak a umowe kupna sprzedazy nie problem napisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...