Skocz do zawartości

[buty] gdzie SPD w Białymstoku


przemeklomza

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas gdy przymierzałem się do zakupu SPD na wiosnę tego roku w Peletonie było kilka sztuk SPDów Shimanowskich. W Sprincie na Sienkiewicza był większy wybór, chociaż jeśli dobrze pamiętam butów Shimano tam nie było.

 

Najkorzystniej wychodzi jednak zakup przez internet. Różnica pomiędzy ceną z Peletonu, a tą co dałem przez Allegro wynosiła coś pod 100zł. Jeśli masz wątpliwość co do rozmiaru, to najlepiej przejdź się i przymierz w sklepie stacjonarnym zanim kupisz przez internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz decydował się na Shimano i nie znajdziesz nigdzie miejsca gdzie mógłbyś je przymierzyć to kieruj się tabelami rozmiarów które są umieszczane w niektórych opisach.

 

Wysłane z mojego Pentagram Monster przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz XC30 to powinienieś być zadowolony. Mam takie od początku roku i jedyne co mi przeszkadza to dość słaba wentylacja w gorące dni. To moje pierwsze SPD więc za dużo nie powiem, ale jesli chcesz kupic bez przymierzania to zwróć uwagę na długość wkładki w opisie. Noszę rozmiar 45 a kupiłem 47. Mierzyłem inne modele Shimano i były ok, XC30 mogły by być troche większe. Rzep trzyma dobrze, po przejechaniu około 2k km w różnych warynkach nie narzekam aby coś się rozciągneło, jedynie lewy but zaczą skrzypiec przy chodzeniu. Jeśli znajdzesz buty Shimano SH-M123 w cenie zbliżonej do XC30 to bierz i się nie zastanawiaj, starszy model ale moim zdniem wygodniejszy, no i ma dodatkowo w zestawie wymienne kolce.

np:  http://allegro.pl/listing/listing.php?string=shimano+sh-m123&search_scope=wszystkie+dzia%C5%82y

lub te http://allegro.pl/buty-mtb-northwave-lizzard-czarne-rozmiar-45-i3813582032.html - wpierw te kupiłem ale po przymiarce okazały się za małe i wymieniłem na XC30.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...