Skocz do zawartości

[kasety] jakie kasety do aluminiowego novateca?


maniek56

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie przejrzałem i forum rowerowe i szosę.org, są opinie różne a prosiłbym Was o konkretne dwie trzy propozycje.Mam nowiutką piastę F172 SB ,na razie jest na niej kaseta srama 950 ale w przyszłym sezonie wielce prawdopodobna będzie wymiana i kasety i łańcucha.Tak jak pisałem proszę o dwie ,trzy propozycje z istniejącej na dzień dzisiejszy oferty ze średniej  półki cenowej ,głównie chodzi mi o kasety.Moje rozmiary 179cm,74kg nie jeżdżę w zawodach,roczny przebieg 2013 3,5kkm,planuję w 2014 około 4,5kkm,szosy w górach,jeżdżę raczej kadencyjnie ale na krótkich stromych podjazdach nie mieszam manetkami lecz staję na pedałach.Z góry dzięki za podpowiedzi.PS.zależy mi głównie na długiej żywotności bębenka.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taka koronka sie wbije w alu material ale go nie przetnie. Jedyny problem to sciaganie kasety, nie jest tak latwe jak na kasecie na pajaku lub z jednego bloku. Porownaj cene wymiany bebenka i zakupu kasety typu Sram OG, ewentualnie XG. Wtedy bedziesz wiedzial, co jest lepszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...