Skocz do zawartości

[serwisy] Gdzie serwisować rower Kross?


ajgor11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem z Kętrzyna i mam nowego Kross'a. Problem w tym, że nie wiem gdzie dokonywać przeglądów itd. W Kętrzynie co prawda jest jakiś sklep z napisem ,,Kross,, ,ale na stronie krossa nic o tym sklepie nie ma. Wyczytałem ,że są dwa autoryzowane sklepy w Mrągowie. Po zadzwonieniu do obu serwisów, okazało się ,że tylko jeden robi gwarancje krossa itd. itp. Wiem ,że jest jeszcze serwis w Giżycku ,ale nikt nie odbiera. Macie może jakieś opinie na temat serwisów z Mrągowa i Giżycka? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W Giżycku w sklepie straszna drożyzna - np linka przerzutkowa Jagwire Basic kupiona w Olsztynie za 6 zł, u nich kosztowała bodajże 10,50. Kupowałem tam trochę drobiazgów - jako sklep średnio mi się podobało(obsługa niezbyt wysokich lotów), ale serwis całkiem ok - pan prowadzący sklep kilka razy mi pomógł

Mrągowo - też trochę drobiazgów kupowałem. Ceny całkiem przyzwoite. Raz mi podpadli gdy byłem przejazdem i wysłałem brata do sklepu by kupił kilka metrów pancerza przerzutkowego - sprzedali mu hamulcowy ze słowami taki jest lepszy bo linka ma mniejszy opór(o tym że taki pancerz nie jest wystarczająco sztywny to chyba sami nie wiedzieli). Mam na uwadze sklep w takim podziemiu w centrum obok, albo pod pizzerią.
 Kętrzyn - długo opowiadac, podsumowując - słabo, oj słabo.


p.s. sklep w Giżycku nie odbiera bo na zimę zwinęli pewnie działalnośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrmorty 

Jeśli chodzi o akcesoria ,części wszystko będę zamawiał w internecie i jeśli trzeba będzie, kupioną część dam do serwisu ,żeby zamontowali. Bardziej chodzi mi o to gdzie poleciłbyś oddać rower tzn. jakość serwisu itp. :D

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

W warmińsko-mazurskiej grupie masz temat o serwisach w okolicy. Ja polecam serwisowanie albo u Bartka Męzińskiego albo na Sikorskiego naprzeciwko Real'a.

Jest też serwis na Dworcowej. Robią ok, ale wkurzyli mnie tym pocięciem szprych bez mojej wiedzy. Więc tam nie chodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...