Skocz do zawartości

[kask] Kelly's Magnus - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

kask wyglada swietnie ( szczegolnie na rowerze i w stroju kellys'a :P ) ,ale dobra wentylacja to podstawa.

Na poczatku chcialem sobie taki kupic. Sprzedawca w sklepie jednak odrazu odradzil i kazal sie zastanowic.

na razie jezdze bez i ciezko zbieram na Giro Discowery ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na lepszy nie było stać dlatego też mam Kelly'sa. W sumie to tak się do niego przyzwyczaiłem że nawet nie odczuwam tego że wentylacja bądz co bądz jest słaba. Nie jest też tak że pot mi spływa po twarzy a jeźdze dzień w dzień nawet w upały takie jakie są teraz. Imho lepszy taki niż żaden ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od paru dni Giro Targę. Jak jechałem w nim pierwszy raz w sobotę rano to z poczatku myslałem że mi mózg się zahibernuje tak wiało przez otwory. Na szczeście po pewnym czasie przestałem ten przewiew odczuwać, może się przyzwyczaiłem, a może dlatego, że zrobiło się cieplej. Ogólnie kask jest super, bardzo wygodny, świetnie leży, a wentylacja jest, aż za dobra. Nie żałuję wydanych pieniędzy choć mógłby kosztować trochę mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martix: Niewiem po co piszesz o Giro Targa który jest dużo droższy od Kelly'sa co niewątpliwie przekłada się na chłodzenie... Z leksza Off-topic

 

Dzisiaj jechałem ze szwagrem który posiada MET'a Badboy. On był zlany potem a ja nie, myśle że duże znaczenie odgrywa tu to czy się pocisz bardzo czy mało tak jak ja. Zazwyczaj to co wypoce odrazu pochłaniają gąbki, szczególnie ta umiejscowiona na czole. Dla mnie akurat puki co Kelly's starcza i nie zamierzam go wymieniać doputy dopuki, odpukać, coś się z nim nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martix: Niewiem po co piszesz o Giro Targa który jest dużo droższy od Kelly'sa

 

Nawiązałem tylko do wątku o wentylacji. Zgadzam się, że bardzo ważne jest to ile ktoś się poci. Pozatym nadmierny przewiew pod skorupą też nie jest dobry - można się rozchorować, ale w upał jednak pomaga. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...