Skocz do zawartości

[rower] Giant czy Kross


dirocker

Rekomendowane odpowiedzi

Się nie lękaj przesadnie. Tu post innej osoby, która zamówiła u tego samego sprzedawcy:

 

 

A więc, dokumenty sprzedawca zobowiązał się dosłać mi pocztą (dam znać, jak przyjdą). EDIT: przyszły dzisiaj, czyli pewnie wysłane tego samego dnia. Gwarancja podbita (hehe), ale najważniejszy dla mnie jest paragon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja się wypowiem w tym temacie, ponieważ nabyłem od tego sprzedawcy model Mbike Renegade DSX 19". Rower dzisiaj do mnie dotarł i co do paczki to było wszystko tak jak powinno być. Nic nie naruszone, nic nie otwierane. Rowerek w całości złożony wygląda i sprawuje się bardzo dobrze. Pierwszą jazdę próbnął już nim odbyłem i nie było żadnych niespodzianek.

 

Co do paragonu to niestety również go nie dostałem, ale patrząc się na to co pozostałe osoby tutaj napisały, będę z niecierpliwością wyglądał go w skrzynce :). Oby tylko się tam pojawił, a jak nie no to będzie trochę szkoda.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywa nie dodałem, ponieważ nigdy w takich sprawach się nie spieszę :). Już tak nauczony byłem po kilku innych transakcjach. Poczekam na ten list jak go nie dostanę to będę dzwonił do sprzedawcy. Tyle dobrze, że do tej pory telefony normalnie odbierał i kontakt z nim był bardzo dobry.



EDIT: Właśnie przed momentem dostałem listownie kartę gwarancyjną podbitą wraz z paragonem, także okazało się, że nie ma się o co martwić :). Teraz można już tylko spokojnie sobie jeździć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...