Skocz do zawartości

[Siemianowice Śl] wspólne treningi, wyprawy


krzysbre

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jeżdżę tam stałą pętlę, przez Siemce i Przełajkę, Wojkowice w kierunku Przeczyc, 

potem powrót fajnym, największym podjazdem w kierunku Góry Siewierskiej, Rogoźnik i przez Bobrowniki, Piekary i Chorzów 

powrót pod wieżę tv.

Pętla ma około 55 km, ostatnio więcej na mtb jeżdżę, tempo 25-28 km/h. Jak ktoś chętny na takie kółeczko to dajcie znać w tym wątku. 

Pozdrawiam wszystkich kolarzy po drodze :) nawet tych bardzo lokalnych co ich bardzo dziwi :)

 

jak będzie okazja to można zebrać się w niedzielę na wyżej wymienioną trasę będzie ciekawym poznać nowe , albo inaczej opisując, zakątki znane , ale inaczej przejechane...

Pani Ewa również chce ją poznać, zatem niedziela jak najbardziej odpowiednia. nie wiem jak reszta rowerzystów ja lubię jak jest ciepło czy upalnie-  jazda w godzinach południowych nie jest mi straszna..

Ja o 18:30 krece siemce>rogol jak ktos chetny zapraszam.

P.s.

Piateczek wiec lajtowa jazda

 

Około osiemnastej przejeżdzałem przez skrzyżowanie obok wieży telewizyjnej, było jakiś dwóch rowerzystów, byłeś jednym z nich??

 

Szkoda że nie w późniejszych godzinach na ten rogoźnik :)

 

to na jazdę w niedzielę na trasę jaką wskazał uzytkownik erzurum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie okazja to można zebrać się w niedzielę na wyżej wymienioną trasę będzie ciekawym poznać nowe , albo inaczej opisując, zakątki znane , ale inaczej przejechane...

Pani Ewa również chce ją poznać, zatem niedziela jak najbardziej odpowiednia. nie wiem jak reszta rowerzystów ja lubię jak jest ciepło czy upalnie-  jazda w godzinach południowych nie jest mi straszna..

 

Około osiemnastej przejeżdzałem przez skrzyżowanie obok wieży telewizyjnej, było jakiś dwóch rowerzystów, byłeś jednym z nich??

 

 

to na jazdę w niedzielę na trasę jaką wskazał uzytkownik erzurum

 

Co do niedzieli - fajnie, napiszcie o której Wam pasuje i gdzie "ustawka" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana proponuję kierunek siemce-rogol- pyrzowice :P

Wyruszam ok 9, zapraszam chętnych :)

 

skąd użytkowniczka wyrusza? dla mnie najbardziej odpowiednim punktem zbornym jest telewizja , a co do tej godziny to jak wspomniałem niedziela  ... jutro w innej godzinie wybieram się na koło.

18:00 gdzies na rozalce?

I na poczatek rogoznik

 

gdzieś na rozalce , nie mam pojęcia co użytkownik ma na myśli.... konkretniej określić poproszę.

Hahahaha, pewnie pyta bo fajne foto :D jak jeździcie? szosa teren?

 

 jeżdzę głownie szosą - choć ścigacza nie mam , zwykły stary rower zwany "górskim" sprzed ery amortyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo często jeżdżę po lasach murckowskich i okolicach, także popołudniami chętnie do kogoś dołączę :)

Ja jeżdżę na Murckach, ostatnio dosyć często, godziny są mi teraz obojętne, gdybyś chciał pojeździć, to daj znać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro akurat nie wiem czy będę mieć siły wieczorem, bo rano planuję zrobić mały triathlon.

Spoko ja snigam co dwa dni a widac po sprzecie ze nie amator wiec moze po 18 lajta na rogol? Odezwij sie popoludniu. Ja jutro smigam siemce rogol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...