Skocz do zawartości

[kask]kupic kask z daszkiem czy bez?


Rekomendowane odpowiedzi

witam

planuje kupic kask w najblizszym czasie i zastanawima czy lepiej z adaskziem czy bez.Do czego ma sluzyc ten daszek?:)jezdze na szosowce i czasem mtb.Z wygladau lepiej wydaje mi sie wyglada bez daszka ale moze on ma jakies wazne zadanie spelniac o ktorym nie wiem,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja lubię daszek bo osłania od krzaków, gałęzi itp. oraz daje trochę cienia ...

dokladnie :P . U mnie po zimie sporo szlakow pozarastalo mocno zielskiem a daszek w kasku dobrze je kosi - wiec jak najbardziej do jazdy po lesie sie przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

planuje kupic kask w najblizszym czasie i zastanawima czy lepiej z adaskziem czy bez.Do czego ma sluzyc ten daszek?:)jezdze na szosowce i czasem mtb.Z wygladau lepiej wydaje mi sie wyglada bez daszka ale moze on ma jakies wazne zadanie spelniac o ktorym nie wiem,pozdrawiam

 

hmm IMO dla mnie daszek w kasku to sprawa priorytetowa ...

... mierzyłem juz kilka i tylko te z daszkiem mi podchodza a to z uwagi na fakt "cienia" jaki robi taki daszek

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszk jest upierdliwy, trzeba miec wyzej podniesiona glowie podczas jazdy co meczy kark.

U mnie objawia sie to ok 60-70km szczegolnie teraz kiedy nie mam formy.

Kolejny kask to na pewno bedzie kask szosowy...moze jakis stradivarius ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daszk jest upierdliwy, trzeba miec wyzej podniesiona glowie podczas jazdy co meczy kark.

U mnie objawia sie to ok 60-70km szczegolnie teraz kiedy nie mam formy.

Kolejny kask to na pewno bedzie kask szosowy...moze jakis stradivarius :D

 

Polecam Ippogriffo - lepiej wentyluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...