Skocz do zawartości

[serwis] Co się stało ?


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, więc wczoraj pojechałem tam gdzie kupiłem rower( kellys quartz) ponieważ po 100km miałem pokazać się na przegląd... Wszystko ok gość dokręca i w ogóle a kiedy jechałem do domu czułem jakby wszystko miało sie zaraz rozlecieć, przerzutki jakoś dziwnie drgały... Chyba wybiore się i zapłace w dobrym sklepie ( w kielcach "wsół sport" ) i niech mi tam zrobią co należy :)

Co oni mi mogli zrobić tam gdzie byłem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo :) Rower działał idealnie ale żeby nie stracić gwarancji musiałem zostawić go na przegląd. Po odbiorze miałem zupełnie rozregulowaną przednią przerzutkę (nie wskakiwał 3 blat), strzela mi coś w kasecie i klekocze przedni hamulec. Dla przestrogi powiem, że był to serwis sklepu DYNAMO w łodzi. Ja pojechałem tam jeszcze raz i ich zje*bałem jak należy. Poprawili wszystko i na razie jest dobrze. Jeśli masz kaskę to pojedź gdzieś gdzie zrobią Ci to porządnie. Mnie się jednak wydaje, że w większości serwisów mają takie podejście do klienta... Niestety. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Aż dziwne większość kolegów polecała mi serwis Dynamo ze względu na bardzo dobre zaplatanie kół :P, ano zdarzają się wyjątki. Kolejny już z kolejii temat o serwisach z kórego wyciągamy wnioski, że najlepiej jest naprawiać samemu rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, więc wczoraj pojechałem tam gdzie kupiłem rower( kellys quartz) ponieważ po 100km miałem pokazać się na przegląd... Wszystko ok gość dokręca i w ogóle a kiedy jechałem do domu czułem jakby wszystko miało sie zaraz rozlecieć, przerzutki jakoś dziwnie drgały... Chyba wybiore się i zapłace w dobrym sklepie ( w kielcach "wsół sport" ) i niech mi tam zrobią co należy :D

Co oni mi mogli zrobić tam gdzie byłem ? :)

 

odpowiedz

zupelnie nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też byłem na obowiązkowym przeglądzie ale od razu poprosiłem żeby przypadkiem nie regulowali mi przerzutek i hamulców.Dzieki temu uniknąłem opisanych powyżej problemów :D

Skrócili mi tylko łańcuch ale to już było na moją prośbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio pojechałem do serwisu,mieli mi dociągnąć szprychy ,zawsze sam centruje koła,idealnie mi to wychodzi ,ustawiam na klocku hamulcowym wiec mogłem je sam dokrecić ,ale stwierdziłem ze jak moga mi to zrobic za darmo w ramach gwaracji to czemu nie skorzystac i to był mój błąd,rozcentrowali mi oba koła tylne ktore były wczesniej dobrze wycentrowane,po przyjezdzie z serwisu miałem bicie boczne +-1mm i promieniowe tez duże ,sam to poprawiłem i stwierdziłem ze wiecej kół do centrowania nie oddam w tym serwisie.

 

na pewno są jakies normy odnośnie tego jakie koło moze miec bicie boczne ale wydaje mi sie ze 1mm to za duzo ?,szczególnie wtedy gdy serwisant ma centrownice do dyspozycji a uzytkownik jest w stanie idealnie ustawic na klocku hamulcowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...